[quote name='bonsai_88']Groszek... wyraźnie mówiłaś, że będzie o CZWARTEJ... [B]CZWARTEJ[/B] :evil_lol:... Jakbym wiedziała, że o 16.00 to byśmy się jednak spotkały na rynku w piątek :placz:.
A tak to nawet w myślach pożałowałam ciebie biedną, że po nocy musisz się tłuc :evil_lol:....[/quote]
[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/compbang.gif[/IMG]
:diabloti: