[quote name='karja']cudem sie uratował:evil_lol:[/quote]
Ano cudem:evil_lol:
Czasami to sobie myśle po co mi to było, miałabym spokój, cisze, nie trzeba by było ganiać na spacery niezależnie od pogody, nikt by mnie w nocy nie budził, nie musiałabym wydawać kasy, miałabym szanse na jakiś wyjazd a potem zerkne w te oczy i wszystkie żale znikają jak ręką odjął i niech ktoś powie że nie są czarodziejskie:evil_lol: