[quote name='Nugatika']no to pewnie ja ;)
w katalogu to Staszek Sojka jest ;P
ale Nusiu i tak mój ;)
tak tak, teraz juz sobie przypominam leonbergery lezały koło nas i czekaly na ocenę :)[/quote]
No to myśmy sie z Magdą tam kręciły. Jak widzialas dziewczyne cąłującą wielki nochal leona :diabloti: To napewno bylam ja