[quote name='Cambel']Ja na pewno będę na wystawie, jako widz. ;)
Czy planujecie jakieś spotkanie ? :cool3:[/quote]
Hmmm Cambel bedzie jeszcze Bura wystawiac swoją Malamutke :diabloti: Ja sie melduje napewno bede a co do spodkania, wiadomo gdzie mozna mnie spodkac :cool3: