Witam. Chciałabym sie dowiedziec wszystkiego na temat Młodego Prezentera. Jak to jest, jak wystawiac, jakie pozy itd., ponieważ moim marzeniem jest wystawic chociaz raz w zyciu psa w tej kategori. Niestety niemam wlasnego pupila wiec o wiele sprawa jest trudniejsza. Jestem z Rzeszowa i nie za bardzo mam mozliwosci dojazdu a chcialabym sie dowiedziec jak najwiecej od fachowcow ktorzy siedza w kynologi od lat. Pozatym moglabym poznac wiecej osob z tej branzy ;) Jest ktoś moze z Rzeszowa i chętnie by pomógł? ;)