-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[IMG]http://i37.tinypic.com/of9212.jpg[/IMG] ..strach się bać :lol: [IMG]http://i37.tinypic.com/28wjom8.jpg[/IMG] *** [IMG]http://i33.tinypic.com/169kt92.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/a11g2.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/6j3xqt.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i33.tinypic.com/2wnw83n.jpg[/IMG] mimo prób ułagodzenia [IMG]http://i33.tinypic.com/241qz44.jpg[/IMG] rzucają się do gardła :o [IMG]http://i37.tinypic.com/2lm7z2p.jpg[/IMG] a ruda, niby taka niepozorna, tylko się temu przyglądała [IMG]http://i36.tinypic.com/30ucl0i.jpg[/IMG] ..pozory mylą [IMG]http://i38.tinypic.com/2vai6c5.jpg[/IMG] :evil_lol:
-
[quote name='bila1']świetne zdjecia :) i ta wilczasta poczwarka mmm... fajna :fadein:[/QUOTE]dziękuję :) [quote name='jamnicze']Ach jak zazdraszczam sprzętu którym takie fotki można cyknąć :p [URL]http://i33.tinypic.com/2vtcsnm.jpg[/URL][/QUOTE]oj, jamnicze..zazdrość to zła cecha! :lol: [quote name='Lucky.']Tu jak zawsze śliczne foty :loveu: Megan śliczna ! Ps. Jak ty na swoją wołasz oprócz Megi bo mi pomysłow braknie a jak nie ma jakiegoś skrótu to sobie zgapię :evil_lol:[/QUOTE]oj nie, Megan nie.:lol: Megi, Meg, Mega, ..i z "megowych" to chyba wsjo..ale to nieznaczna część listy moich zwrotów stosowanych do Megi.:biggrina: [quote name='Asiaczek']Meldujemy sie i my. Fotki - piękne, szczególnie te jesienne... Niestety, nie mogę cytowac fotek na tym kompie. Mój dopiero będzie w czwartek. Pzdr.[/QUOTE]Hm, a co się dzieje, że nie możesz cytować fotek? [quote name='Shetanka'][URL]http://i33.tinypic.com/opgfc.jpg[/URL] Megi jakby tylko była nieco większa, to pasowałaby idealnie :p[/QUOTE] Megi jest wielka duchem :grins: [quote name='McDzik']O kurcze, swietna jesienna sesja :lol: gdybym przechadzała się sama po lesie i w oddali zobaczyła ta trójkę, pomyślałabym, że to dwa wilki i lisek i "zmieniłabym lokal" tak cichaczem :D[/QUOTE]i słusznie!:evil_lol: tylko popatrz niżej.. ..mają swoje metody :cool1: obtaczają [IMG]http://i33.tinypic.com/auebmb.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2vack5s.jpg[/IMG] pyskują [IMG]http://i33.tinypic.com/imkkf6.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2q8smsm.jpg[/IMG] hipnotyzują wzrokiem [IMG]http://i34.tinypic.com/2uj2eqp.jpg[/IMG]
-
:sweetCyb: gratulacje!!!
-
[B]RCookie[/B], to umaszczenie jest dość rzadko spotykane. :lol: [B]Feigned, Coyotki, Alusia,[/B] dziękujemy :) [B]Darianna[/B], u nas akurat wczoraj mgła szybko opadła, ale i właśnie mżawka/deszcz była co chwilę, ogółem wilgotno. :roll: natomiast dziś już jest jaśniej :multi:
-
Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna
Cambel&Megi replied to Talia's topic in Galeria
uprzejmie (póki co:evil_lol:) prosimy o jakieś zdjęcia Tinki...:loveu: -
[quote name='RCookie']Z decyzją o sprzedaży jeszcze się wstrzymam, mam plany związane ze świętami, a nóż widelec, smyczy i szelek mi zabraknie? :evil_lol: Te zielone łapki faktycznie są super, szkoda, że tylko dla dużych :shake:. Ja generalnie wolę psy o lżejszej budowie ciała, idealne do sportów :cool3:, ale ten haszczak bardzo ładny jest :).[/QUOTE]te świąteczne plany brzmią dość intrygująco :hmmmm: Ja też zdecydowanie wolę lżejsze psy; a jeżeli piszesz o czekoladzie, to malamut. ;)
-
[quote name='RCookie']Po prostu sprzedałaś i przeszło? :evil_lol: Jak ja już coś sprzedam, to raczej tego nie żałuję, ale sprzedaję coś, czego sucz raczej nie nosi, więc się jakoś szczególnie do tego nie przywiązuję :lol:. W sumie mamy jeden komplet, który już dawno mi się znudził i go jej praktycznie nie zakładam (pierwszy komplet z rogza :cool3:), więc z resztą można zrobić podobnie :hmmmm: :evil_lol:. Peace pup na Twoich zdjęciach powinien super wyglądać, na moich jakoś wyjątkowo dziwnie wychodzi :lol:. Z lupine mamy większość wzorków, które mi się podobają :razz:. Teraz chciałam kupić szelki tickled pink (to różowy odpowiednik wzorku, który Meg ma na obroży, na tych zdjęciach, co wstawiłaś teraz) i to właściwie tyle... Szele niby są w jednym sklepie, ale w rzeczywistości pewnie ich tam nie ma, dostawa miała być w listopadzie, a podobno znów ją przełożyli i w grudniu będzie (tak zrozumiałam). Ciekawa jestem jeszcze nowego wzorku na październik, ale coś długo go nie pokazują :mad: :evil_lol:. Maniaczka jestem i tyle :cool1:. Czekolada wyglądała mi na takiego dojrzalszego psa :crazyeye:, z wiekiem ostatnio wszyscy mnie zaskakują :lol:.[/QUOTE]ano przeszło :eviltong: ja właśnie chciałam łapki - z zielonym(zatrzask), ale te 25mm chyba wyglądałoby jak kołnierz. Qrczę, już przekładali tą dostawę, ale z drugiej strony to dobrze, może się rozmyślę w tym czasie.:evil_lol: w tym przypadku i ja byłam zaskoczona! cudoo ale i tak chyba bardziej podobają mi się takie kompaktowe, atletyczne haszczaki, no i te mieszanki wyżeł - chart. Może jutro je uchwycę :lol:
-
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
Cambel&Megi replied to Olusia's topic in Galeria
świetne!! [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_6761.jpg[/url] -
[IMG]http://i37.tinypic.com/2hx6o1f.jpg[/IMG] koniec :lol:
-
[IMG]http://i37.tinypic.com/2116rkk.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/3583ssl.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2ilzg3k.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/mms7wi.jpg[/IMG] :grins: [IMG]http://i33.tinypic.com/opgfc.jpg[/IMG]
-
[quote name='RCookie']Powiedz mi, jak Ty to robisz? :shake: Nie masz jakiś oporów przed pozbywaniem się obroży? :evil_lol: Ja chciałam sobie same lupine zostawić (obroże), jak szele lupine okazałyby się dobre, to mogłabym pozbyć się szeli rogzowych, ale to nie takie łatwe :lol:. Wtedy same lupine by zostały. Peace pup jest super :loveu:, wiem z doświadczenia :evil_lol:.[/QUOTE]mam już za sobą ten etap, kiedy ciężko mi się było pozbyć jakiejkolwiek obroży :eviltong: teraz raczej nie przywiązuję do tego większej wagi, a peace pup kupuję, żeby...ładnie wyglądał na zdjęciach :evil_lol: nie wymieniam, co jeszcze mi się podoba, bo pewnie też to masz :cool1: może wypisz lepiej, jakich wzorów jeszcze nie masz w swojej kolekcji, będzie szybciej :eviltong: a czekolada, to podobno rude umaszczenie ma (i tak też się nazywa) :hmmmm: ogółem piękny, mocny pies:loveu:, a ma dopiero jakoś 14 mies. [IMG]http://i38.tinypic.com/2dtuqdi.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2ni72ih.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/350nby0.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/10nc6fp.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/118kb6b.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i35.tinypic.com/6zq1k5.jpg[/IMG] dobra szyszka nie jest zła! :grins: [IMG]http://i35.tinypic.com/2isfdvn.jpg[/IMG] Mega & Mega :cool3: [IMG]http://i36.tinypic.com/acpr1e.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/n4wo75.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2hr3k2q.jpg[/IMG]
-
[B]Talia, Feigned, Moniek193[/B], dzięki za wpisy! :) a po zawodach jeszcze poszłyśmy na spacer do lasu...pięknie tam teraz :loveu: mam nadzieję, że jutro będzie ładniej i coś fajnego jeszcze wyjdzie [IMG]http://i33.tinypic.com/sz92le.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/34t28if.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/20iyys0.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/28a3pyb.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2j3nzht.jpg[/IMG]
-
[B]RCookie[/B], oo wypraszam sobie, mamy tylko 2 obroże :P to właśnie nowe lupine i stary dobry półzacisk rogz butterfly..no i łańcuszek co by się popastwić nad pieskiem :diabloti:, aczkolwiek czekam na tą dostawę lupine i zamówię jeszcze ten kolorowy - zatrzask, peace pup. [IMG]http://i33.tinypic.com/10igy77.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2q3wy7o.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/20k3dj.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/wtinw7.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2yuncpg.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i36.tinypic.com/1zxxikl.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2620c1t.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/nloodl.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/242z7f5.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/1035s86.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i36.tinypic.com/f10djm.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/oqiy6v.jpg[/IMG] i kilka z zawodów [IMG]http://i38.tinypic.com/110lxfr.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/i1ma04.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/r6y546.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i36.tinypic.com/30mxog7.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/28v7h8l.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/20konie.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2co3bcz.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/qstybp.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i38.tinypic.com/sfcnt1.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/15n9jr8.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2qk4ieo.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/ibknmb.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2zegqp4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i33.tinypic.com/2vtcsnm.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/28s0h0n.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/o8a1zd.jpg[/IMG] moja radosna twórczość :lol: [IMG]http://i35.tinypic.com/bjhb3l.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/110hgsh.jpg[/IMG]
-
jamnicze, Asiaczku, dziękujemy :lol: jejj ile mnie tu nie było :oops: ale jestem, znowu z fotkami :eviltong: dziś po spacerze i treningu pojechałyśmy zobaczyć zawody psich zaprzęgów. generalnie pogoda do zdjęć średnio fajna, było dość ciemno, jutro powtórka z rozrywki, może będzie lepiej. chronologicznie, najpierw spacer [IMG]http://i35.tinypic.com/29v127b.jpg[/IMG] Omega się kamufluje :cool1: [IMG]http://i38.tinypic.com/28grqyo.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/33bfleq.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/t80n0o.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/dhd3tf.jpg[/IMG]
-
kapitalne :o :loveu:
- 666 replies
-
- agility
- fotografia
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
witajcie na dogo :bye:
-
wreszcie się doczekałam :cool3: super nowa strona :loveu:
- 666 replies
-
- agility
- fotografia
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
ale masz piękny avatar :razz: :loveu: