-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
Witam :) No właśnie nie bardzo działa poprawnie...coś mi się z subskrypcją tego tematu stało wogóle i cały czas pisze, że są nowe posty, a ich nie ma... Jeszcze to tempo ładowania się..
-
No tapeta sama w sobie może i nie najlepsza, Ale jak Psiara&Nusia mówisz, z Sarą nie da się brzydkiej tapety zrobić :cool3::cool3::loveu::loveu: Zanim popracuję nad psem, to muszę nad mamą :roll::lol: Ale myślę, że się zgodzi... Wiem, że czeka mnie dużo pracy, żeby naprawić te "błędy" u Sarci... A uczucie...budzi się coraz większe, i większe...Mimo, że nie widziałam jej na żywo, tylko z opisów i fotografii :loveu::loveu::loveu:
-
Ehh popieram...Strasznie coś zwolniło ostatnio, i jeszcze te znikające posty..
-
Mam nadzieję, że Pani Grazyna nie będzie zła, że ukradłam zdjęcia Sary, ale... Może ktoś skusi się na tapetkę z Sarą? Jakoś mi się nudziło, i takie coś zrobiłam :cool3: Ale myślę, co sama będę ją mieć, może ktoś zechce jeszcze :lol: musiałam usunąć obrazek, bo znacznie powiększał forum...Kliknijcie w link poniżej, a ukaże Wam się większy obrazek ;) [URL]http://img527.imageshack.us/img527/2027/tapetasaracf1.png[/URL]
-
Witam. Czy nie wiecie przypadkiem, czy w Rzeszowie/okolicach odbywają się takie wystawy ? :razz:
-
Beagle & Kundelki
-
Witajcie! :) Oj jak mnie tu dawno nie było xD A raczej dawno nie pisałam, bo czytać czytam. Boskie te fotki, Paulina, więcej prosimy ! PS Kiedy na spacerek? Bo mi tu jakoś tak nudno... :D
-
To super, że Sara miewa się coraz lepiej :multi::multi: [quote name='Psiara&Nusia']To świetnie, że Sara coraz lepiej się spisuje :loveu: Nie wiem dlaczego, ale ta suczka szczególnie mnie... hmm, jakby to napisać - interesuje ;) Właściwie nie ma wizyty przy komputerze, żebym nie sprawdziła, czy nie ma o Niej jakichś nowych wieści. [B] A jak tam jeśli chodzi o adopcję Sarci? Ktoś chciał Ją wziąć.[/B] To nadal aktualne? Mam nadzieję, że tak![/quote] No tak..to miałam być ja... I nadal bardzo chcialabym ją wziąć, chociaż muszę powiedzieć, że mamę trochę "zraziło" to, że Sara ma taką słabą psychikę...Ja jednak jestem pełna zapału :lol: Z Sarą teraz jak czytam coraz lepiej, to myslę, że wszystko jest na dobrej drodze :) Jeszcze się musimy z Panią Grażyną na GG zgadać, bo jakoś to do tej pory wyszło..mnie w sumie nie było. Pani Grazyno, jak coś to proszę pisać :)
-
Witam! Kar0la w moim wątku o przygarnięcie psa, zamieściła ogłoszenie o Sarze. Ta suńka mnie urzekła! Byłabym zainteresowana przygarnięciem jej... Jednak są 2 kłopoty :roll: 1. Nie mam takiego konkretnego transportu, toteż czy możliwy byłby dowóz suni do Rzeszowa? 2. Moja rodzina potrzebuje jeszcze ok. miesiąca...Czy ta sprawa mogłaby jeszcze tyle poczekać?
-
[quote name='psiulka']Spacerku właściwie nie było xD Byłyśmy same z Nerą na łąkach :D Może za tydzień, tylko gdzie?? B ja muszę :D[/quote] Oooo ... Byłyście? Dlaczego ja nic o tym nie wiem? :eviltong:Hm.. ja jeszcze nic nie mówię, czy mogę w tym tygodniu, czy nie - nie mam jeszcze dokladnie okreslonych planów. xD
-
[quote name='Agnieszka PPP']Jasne że weżmiemy-wstepnie spacerek planujemy na niedzielę:p[/quote] A czy ja również mogę się wprosić? :eviltong: Ja także narazie nie mam psa, ale chętnie popatrzę jak biegają :p Ten staw jest tam rewelacyjny, dobrze, że Nerul pokazała wcześniej Paulinie to miejsce :eviltong:
-
[quote name='Dalmatynkaa']A i dziewczyny jeżeli na spacerku ma być tylko Fredi to przepraszamy, ale nas nie będzie, bo to nie ma sensu.[/quote] Dokładnie..1 pies, to bez sensu..Może ustalimy inny termin, bo ja też w niedzielę długo być nie mogę, nauka...
-
Mnie i Nerze również odpowiada xD
-
Hm.. mnie bardziej pasowałoby w niedzielę..
-
Witam witam :D Ja się nei mogę doczekać na ten spacer, mimo, że bez psa będę..Ten stawik jest super, nie? :D xD
-
A własnie. Lista ludzi, którzy przybędą xD Drzalka - Lena Cambel - bez psa Nerul - bez psa Dalmatynka - Fredi Tak? Kto jeszcze?
-
[quote name='drzalka']22.04. - Niedziela godz 12 Zajezdnia na Baranówce...może byc ?? jak już pisałam wczesniej możecie tam dojechac np. 18, 19 ;]...ja Cambel i Nerul napewno bedziemy tam na was czekać :D[/quote] Mnie pasuje. to jest ostatni przystanek, więc łatwo trafić :eviltong: Mam tylko nadzieję, że pogoda się uda..:roll: Bo po dzisiejszym dniu, e..bez komentarza. xD
-
[quote name='drzalka']ja was zapraszam na baranówe 4 .. mozna tam dojechac spokojne do zajezdni autobusem lini np. 18, 19 jelsi jestesnie chętne moge tam nawaz czekac :]... za nowymi blokami na Baranówce jest wybieg dla psow gdzie tez biegaj psy ;].. a dalej jest stadnina kponi, i jest stawik gdzi esie pieski pluskają a dalej dużo dużo łak....jelsi jestescie np, o 11 w niedziele ? jest ktos chętny ?[/quote] U Nerci? xD Ja się piszę, tym razem na 100%.
-
Pewnie trochę spóźnione, ale xD >>>> Beagle i Kundelki :D