Jump to content
Dogomania

dariaopole

Members
  • Posts

    5318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dariaopole

  1. ojjj dziewczyny jesteście boskie a Beatka - kochaniutka:diabloti: może szybciej bedzie jak się casting zorganizuje. Słyszałam ,że wiele osób przyłazi na takie rozmowy i to jeszcze czasem za to płacą !!!! można by było brać 50 zeta od osoby za casting. Przynajmniej troche kasy by spłynęło a bidakom wmawiało by się, że ich wylansujemy w stolicy :evil_lol:
  2. teraz u doddy jest (jeśli dobrze myslę;)) jej Brenusia, Jaś no i nowa Sandy. Rika jest w kojcu.
  3. trza kombinować jakieś bazarki czy cuś bo Fundacja nie wydoli na te wszystkie hotele :shake:
  4. dołuje mnie ten Ivan i to bardzo :-( czy ktos może wie jak on się zachowuje w boksie ??? czy rzuca się na psy obok???do suk tez jest zadziorny ? to może byc istotna informacja!!
  5. a podniosę sobie opolskie burki
  6. dziękować dziękować :loveu:
  7. [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/IM000161.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/IM000174.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/Zdj%eacie%2803%29.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/Zdj%eacie%2813%29.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/Zdj%eacie%2829%29.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/DSC_1519.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/DSC_1522.jpg[/IMG] Johny na wakacjach zaprzyjaźniał sie z krową - Kaśką :) [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/IM000060.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/IM000069.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/IM000085.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/DSCF0061.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/DSC_1486.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/DSC_1494.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/DSC_1495.jpg[/IMG] [IMG]http://www.specarmory.com/psiury/DSC_1500.jpg[/IMG]
  10. ło jezusku skaczę do sufitu i nie wierzę własnym oczom :crazyeye: :multi::multi::multi::multi: trzymam kciuki za Wigorka i nową rodzinę.......ehhh no nadal w to nie wierzę:evil_lol:
  11. [quote name='doddy']Blondyna mozemy na "Bazarku" wystawic, tylko nie jestem pewna czy ktos by licytowal jak nie bedzie ani przystojny, ani madry, ani zabawny, ani np. "zlota raczka"... Bedziemy musialy bardzo poszukac... Daria, mowisz ze szare komorki nam zanikna... Ja jestem blondynka, wiec inteligencje mam sztuczna. [/quote] szukajcie szukajcie i do tego takiego co nie trzeba go za bardzo motywować do działania, mój jest zdolny ,złota rączka ale za to oporny jeśli chodzi o robotę :angryy: doddy a ty kochaniutka nie oceniaj się tak srogo . Teraz w modzie zresztą nie jest odchudzanie a zdrowa żywność :evil_lol: a Jasieńka się nawet nie pytaj o zgodę , nie dowie się :diabloti:
  12. Franca : przekaż jakieś wieści i oby same dobre !!!!!!!
  13. kochaniutkie proszę Was nie odchudzajcie się , wszystkie moje koleżanki co się odchudzają to na mózg im siada, a brak pokarmu wpływa źle na produkcję szarych komórek :diabloti: gdzie nowe fotki zdrowiejącego jasia ???
  14. koszmar po prostu koszmar, słów mi brakuje :angryy: i to ma być weterynarz ????dziewczyny trzeba o nim rozsiać złą opinię, on nie może tak traktowac zwierząt i jeszcze za to kasę dostaje !!!!!!
  15. o boze co to za wet !!!! amstafy są odporne ???? i czy to oznacza ze mozna je traktowac jak bydlo ? masakra mam nadzieję ,że Ginka będzie czuć się dobrze po operacji !!
  16. sunia po wyciągnięciu ze schroniska wylądowała u znajomego właściciela który ma małe raczkujące jeszcze dziecko. Lili ze względu na swój temperament i "niedelikatność" nie może mieszkać w domu z małym dzieckiem. Koleś więc chce ją oddać. Jak wychodzi do pracy to żona nie chce z nią zostawać wiec sunia cały dzień siedzi w jakiejś szopie:shake: bedziemy próbować załatwić jej sterylizację
  17. Lili znów szuka domu i to bardzo pilnie !!!!!!!
  18. ojej ale długo nikogo tu nie było !!! Amstafka Lili znów szuka domu i to pilnie !!!!:placz:
  19. czyli fajne i normalne z nich psiaki, do tego sliczne :loveu:
  20. [quote name='doddy']Dziekuje Anitko. Z Uzi musimy sie niestety wstrzymac, bo okazuje sie, ze ona nie zostala wysterylizowana w schronisku. Mysle, ze trzeba bedzie rozpatrzec zabranie Ivana z hotelu, bo nic nie skazuje na to, by Sandra dopelnila slowa i go zabrala do siebie. Hotel daleko, o psie malo wiadomo itd.[/quote] dokładnie, tam to on domku nie znajdzie, nawet jak ktos się nim zainteresuje to wątpię ,że będzie chciał tam podjechać go zobaczyć :shake:
  21. cała sprawa z Sevenem jest dziwna.Od miesiąca wieści o nim jak na lekarstwo. Gdyby nie Ania to nic byśmy o nim nie wiedziały , nie wspomne juz o fotkach. Kiedyś Greven pisała ,że miały byc w boksach w hotelu robione grzejniki, czy są zrobione lub będą???? Hotel też nie za dobry ( pod względem miejsca) do tego nikt nie ma blisko by do niego podjechać to znacznie utrudnia sprawę.
  22. wow jak suuper !!!:multi::multi::multi: no i Uranek sie załapał na fotki :cool3:
  23. wow suuuuuuuuuper !!!:multi::multi::multi::multi: najpierw Luka, potem Gambit no a teraz Dżok !!!:multi::multi::multi: idę otworzyć sobie winko i wypiję za Pabianickie bullki, przy okazji za Bolusia i Chillutke :evil_lol: trzymam kciuki za psiaki które poszły do domków a także za te które na te domki czekają !!!!
×
×
  • Create New...