Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. [url]http://images45.fotosik.pl/98/a50cdd3d01cfd48a.jpg[/url] A dawałyście go na bulowate? On wygląda jak pit!:loveu:
  2. A macie tak, że niektóre rasy podobają się Wam z wyglądu, ale nie bardzo z charakteru? Mnie się straasznie podobają borzoje- ale jeśli chodzi o charakter wolę jednak CP;), znów yorki mi się w ogóle nie podobają- ale jako terier charaktery mają fajne, tylko właścicieli czasem z małpim rozumem.;)
  3. [quote][SIZE=5][COLOR=Red]Bokser[/COLOR][/SIZE] *Ciekawe "sarnowe" umaszczenie ( brąz od jasnego po ciemny), może być odmiana pręgowana, mogą być białe znaczenia ( a nawet całe białe :cool3: ) *bardzo rozbudowana klatka piersiowa, pies dobrze umięśniony, suche umięśnienie, * sprężysty ruch, "kocie" łapki, nadają bokserowi elegancji *piękna, molosowa morda, o pięknych, dużych faflach *największy pies z ras brachycefalicznych ( o skróconej kufie), czyli najwięcej do miętoszenia:loveu: *śliczne duże oczęta,[/quote]Tak, Tak, Tak!:loveu: + duża klatka piersiowa +błazeńskie głupawe miny +to taki pies toffik, niepowtarzalny, to taka rasa której trudno nie poznać!:cool3::loveu: Jeszcze do Tego [B]DOBERMANY[/B]- po prostu psie sarenki, gracja, piękno i groza:loveu: [B]Husky[/B]- moje marzenie, po prostu piękno samo w sobie [B]azawakh, borzoj[/B]- uwielbiam charty, ta gracja i bieg [B]setery[/B]- futro i gracja, ale mnie się nie podoba chód niektorych irlandów- nie wiem czemu, gibią się tak na boki [B]Wyżły weimarskie[/B]- są boskie po prostu, mają super fafelki, uchy i te oczki:loveu: [B]bulteriery i pity red nose[/B]- uwielbiam te świniaki ------------- ale z psów powyżej z charakteru kocham na zabój [B]tylko boksery, dobki i haszczaki;) i świniaki [/B]
  4. Fotki super, ale przeróbki boskie!!!:loveu::loveu::loveu:
  5. Nie wiedziałam, ze flaty też bez domu, w Chrycynnie był kiedys flatowaty, ale juz ma domek w Niemczech, niedługo będę mieć jego nowe fotki.:loveu:
  6. :shake:Ludzie nie chcą czarnych pospolitych kundelków
  7. Słodki rudzielec:loveu: Wyrośnie pewnie na pięknego meżczyznę:loveu::evil_lol: Wczoraj na spacerku spotkałyśmy młodego setera- gupecek:loveu:
  8. Śliczna wiosenna Tosca i jaka uśmiechnięta:loveu:
  9. Ja myślę, ze galeryja już taka nie mroźna, więc prosimy o wiosenne foteczki.;)
  10. Śliczne suczyska:loveu:
  11. Dzięki za fotki:multi:
  12. Moja suka uwielbia świńskie uszy i takie szczoteczki- polecam, czyszczą zęby i smakują.;) A skacząca kość jest tutaj: [URL="http://www.sklep.mampsa.pl/?p=productsMore&iProduct=423&sName=Skaczaca-kosc,-bouncy-bone"]skacząca kość- klik[/URL] [URL="http://www.sklep.mampsa.pl/?p=productsMore&iProduct=429&sName=Nie-do-zdarcia,-mala-pilka"]piłka nie do zdarcia-klik[/URL] Mam tę piłkę psy ją uwielbiają, odbija się wysoko, tylko te pręciki przy otworkach obcięłam, bo smakole nie chciały wylatywać, rzucałam nią po betonie i tylko ma kilka rys, pewnie po jakimś czasie się w końcu rozwali, ale jest bardzo fajna- u mnie jeszcze się nie rozwaliła.;) Jest giętka, miękka- ale z takiego dziwnego materiału elastycznego, że nie widać śladów zębów- przynajmniej mój mix bordera ją mamla, gryzie w pysku i tylko ścierają się z czasem te chropowate kropeczki.;) [URL="http://www.sklep.mampsa.pl/?p=productsMore&iProduct=547&sName=Zapas-przysmakow-do-kosci-Bouncy-Bone"]przysmaki do skaczącej kości-klik[/URL]
  13. A ja mam takich sąsiadow co maja kundla, którego puszczają samopas. Wiele razy męczyłam się z odganianiem go gdy moja sucz miała cieczkę, a ten sąsiad debil nic tylko się gapi- on w ogole jako człowiek ma niedomózg wsteczny, a jako właściciel psa- zachowuje się jakby psa nie miał. No i wczoraj moj 9 letni brat szedł sobie korytarzem, a ten jego rozszczekany i nienauczony niczego kundel chwycił go za nogawkę- ja tego nie widziałam, bo sasiad miałby taki o*******, zebym na SM zadzwonila- moja matka chciala mu z buta dać, ale uciekł-a sąsiedzi za nim i gonili go. Kiedyś, nie wytrzymam i zawioze tego psa do schroniska. A co do szkieł, zebrałam ich trochę i jak jeszcze raz przyłapię bahora trzaskającego butelkę-nie nie będe się denerwować, pozbieram ładnie do woreczka, a pote wysypę na wycieraczkę do starych tego gnoja, jak sobie starzy nogi poprzebijają to się naucza może, że dzieci oprócz tego że się robi to się wychowuje.:angryy:
  14. :cool3:Ciekawe czy Guzowska dotrzymała słowa
  15. Inteligencja psów kosztowała 19-25 zeta, za 40 zł jej nie kupię- a do tego jeszcze licytacja:shake:, to może lepiej z bibliteki, bo w sklepach jej nie ma wszędzie niedostępna.:-(
  16. Szczerze mowiąc moja też nie lubi kongów, mocne zabawki sa czasem w mampsa.pl- mam stamtąd mocną piłkę zieloną, na smakole- wytrzymała i jest tam fajna skacząca kość bouncy coś tam;)
  17. [quote name='bluerat']ja mam następujące tytuły, chyba więcej nic nie wyszło Inteligencja psów '97 KiW Dlaczego kochamy psy '2003 Prószyński&s-ka Jak rozmawiać z psem Tajemnice psiego umysłu Galaktyka[/quote] Mam 2 ostatnie, a gdzie dostanę te 2 pozostałe?
  18. [quote name='shin']Jesli jestes w stanie opisac to ladnie, porzadnie i [B]krotko[/B], to jestem za - chociaz obawiam sie, ze zbyt silne jest lobby klatkowcow, zeby cos zmienic... ale od czegos trzeba zaczac. Tylko nie emocjonalnie, a sensowne argumenty, ktore przemowia do szarego czlowieka.[/quote] Niestety moim zboczeniem jest układanie tekstów typu wyciskacze łez i działanie na emocjach- głównie przez układanie tekstów do ogłoszeń dla bezdomnych psów, ale postaram się tylko dopiero w Święta.;)- może uda mi się jakiś prototyp zmajstrować.
  19. [quote name='Patikujek']bo to dziecko z pseudohodowli było:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Aaaaaaaaaaaa:evil_lol::evil_lol::evil_lol: No widzisz, sterylizacja powinna być legalna.:evil_lol:
  20. Ja mam dość tych dzieciorów!!!! Dzieci w wieku 10-14 lat- prawie nastolatki- ale w głowie kupa i sieczka, tak to jest jak sie bahory same wychowuja i za sobą mają poparcie rodziców. Wychodzę sobie wczoraj na spacer, a bahory rzucaja i trzaskaja butelki po piwie szklane, koło piaskownicy- po całym placu- moja suka tam biega, dzieci małe się tam bawią, a te gnoje imbecyle, tuki, matoły i nie wiem co jeszcze, tłuką sobie szkło!!!!:mad::mad::angryy: Ja bym wprała takim to:mad: To nie jedyne ich wybryki:mad: A jeszcze jedno, dziś byłam w parku na spacerze idę grzecznie z suką na smyczy, a wszędzie pełno matek z dzieciorami- ok lubię nawet dzieci, ale moja suka tylko takie wieksze, a jakis dzieciak 2 lata moze mial, biegnie prosto z lapskami na mojego psa- a matka co- a gada sobie z innymi matronami!!! To nie jest wychowanie, to jest tylko rozmnażanie!!!:angryy:
  21. Brawo wreszcie zauważyłaś, a teraz zauważ też, że czasem brak funduszy na oddanie suki do hoteliku- wtedy jeśli wiemy, że suka urodzi w kiepskich warunkach- niehumanitarne by było pozwolić jej urodzić.;) Nikt nie odbiera, tylko jak się wchodzi na wątek dyskusyjny trzeba zawsze uzasadnij swój wybór.;)
  22. [quote name='shin']Dyskusje o lancuchach prosze przeniesc na watek kahoony. Ten list jest w formie w jakiej jest - byl czas na zmiany, ale to jest wersja na ten moment ostateczna. Mozemy cos zmienic w wersji majowej, ale tej juz nie rusze, takze jesli sa jakies pomysly - prosze sie przeniesc na watek o wystapieniu obywatelskim w sejmie.[/quote] To do wersji majowej może dołączymy też problem chowu klatkowego?:evil_lol:
  23. Jesli to oryginalny kong, zwróć go, powinni Ci dać nowy.
  24. [quote name='Milady']Byłabym zobowiązana za nieprzypisywanie mi słów i poglądów, których nigdy nie głosiłam! :roll: Jestem przeciwna usypianiu szczeniaków. Taki jest mój pogląd i kropka. Wszystkie inne są zwykłą nadinterpretacją Jesteś także ignorantką.;) Cofnij się i racz odpowiedzieć na moje pytania, specjalnie są napisane dużą czcionką, jeśli na nie odpowiesz- zacznę traktować twoje poglądy poważnie, a nie jako emocjonalny bunt i moze dzięki Tobie zaprzestaniemy usypiania ślepych miotów.
  25. luka możesz już robić zdjęcia?
×
×
  • Create New...