Jump to content
Dogomania

Rybka_39

Members
  • Posts

    6673
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybka_39

  1. Może konieczna bedzie amputacja....:placz:
  2. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/44/5ff93486655a946a.jpg[/IMG][/URL]:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/44/024866bcd564f652.jpg[/IMG][/URL]
  3. Oto nieszczęsnik: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/44/392273f47ca0c12e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/44/fa33e91168e3b037.jpg[/IMG][/URL]
  4. To bardzo sie ciesze:multi:
  5. :multi::multi:hopaj:multi: hopaj/ :multi::multi::multi::multi: Ludzie czy nikt nie chce psa podobnego do Czechosłowackiego wilczaka?!
  6. Jaki z Hakerka przystojniak:loveu:, fajnie Ci fotki wyszły i Gaja piekna dziewzyna:loveu:
  7. Fidelku misiaczku maly szukaj domku:multi::multi::multi:
  8. Ja też wam dziekuje kochani:loveu: za zainteresowanie psiakiem;)
  9. Lucy nie odpisala, ale po jej opisie z gg wiem że napewno odwiedziła schron. ja naprawde bardzo bym chciała wyciagnąć go na spacer, ale dzis nie mogłam:shake:
  10. OMG, przebrnęłam przez wątek i łzy mi ze wzruszenia poleciały:loveu: Jakie wy jestescie cudne, że mu pomogłyście:multi:
  11. Czekam na przebieg zdarzeń;) Poki co podnosze:multi:
  12. pusciłam jej eska z zapytaniem czy zrobi;)
  13. no mam nadzieje:diabloti:
  14. Zabijecie mnie dzis niemogłm pojechac do schronu:placz::placz::placz::oops: Ale Lucynka pojechała:*, Lucy ma tam przywileje jako jedyna;) Dlatego ja mogę was zadowolic tylko kratowymi, ja do schronu nie moge jeździc za czesto bo mam kawałek.....a i tak wiem że mi nie dadza psa na spacer...natomiast ciagle dzwonie jak idiotka...
  15. Rybka_39

    Bokseromaniacy

    Jakie sliczne kluseczki:loveu:, czekam na nowe fotki:razz:
  16. A mnie szlag trafia jak moja suka śmierdząca po kapaniu(nie nawidze smrodu mokrego psa) wlazi mi na wyrko....ale za to jak wyschnie jest taka mięciutka i jest sie doczego w nocy przytulić:loveu:
  17. moim zdaniem spanie włóżku polepsza więź psa z przewodnikiem;). Moja spi tam gdzie ja czyli na łózku...bo przecież to bokser:diabloti:
  18. Najlepsza qmpelka Kory to hera dalmatynka forumowej Danki:loveu:
  19. Troche niewyraxne fotki ale i tak jest sweet:loveu:
  20. No i co z ta sunia?:razz:
  21. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::loveu:hop
  22. Do psow w boksie nie wykazywała agresji;)
  23. Aha i wiedz że w schronie nikomu, NIKOMU nie dadza psa na spacer, wiec tylko ZAPRACOWANA Lucy może zrobic zdjecia. Wtorek godzina 10.30, Lucy bedzie w schronie;)
×
×
  • Create New...