[url]http://wiadomosci.onet.pl/4009463,relacjetv.html[/url]
[QUOTE]- Groźny drapieżca grasuje po Małopolsce. To lew albo pantera - informuje policja powołując się na relacje osób, które miały kontakt ze zwierzęciem. - Proszę zachować szczególną ostrożność i nie puszczać luźno psów - instruują funkcjonariusze. O grasującym zwierzęciu poinformował mieszkaniec Liszek koło Zabierzowa w Małopolsce. Mężczyzna dostrzegł w lesie zwierzę przypominające lwa lub panterę. - To z pewnością nie jest dorosłe zwierzę. W kłębie ma 50-60 cm, gabarytami przewyższa psa i kota. Ma barwę płowo-rudą z białą stroną brzuszną - tłumaczy Anna Zbroja z zespołu prasowego małopolskiej policji. - Dziś zostaje wznowiona akcja poszukiwawcza - dodaje.[/QUOTE]
To niedaleko mnie :lol: