-
Posts
13809 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Reno2001
-
siedzi w komórce...ma dom u ZUZANECZKI, zawieziona przez WELLINGTON
Reno2001 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
I co się dzieje z małą. Jest jakiś tymczas czy nie? -
Indis na pierwszą. Ja mam zawsze problemy z ułożeniem chwytliwego tytułu aukcji :razz: !
-
KRAKÓW! collie z Ol* JUZ W HOTELU!!! DOM POTRZEBNY
Reno2001 replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
Takie zdjęcia można oglądać bez końca - wszystkie psiaki roześmiane i w doskonałej kondycji a wyglądają jak...:loveu: [SIZE=5][COLOR=red]marzenie[/COLOR][/SIZE] :loveu: . CUDNE :iloveyou: :iloveyou: !!! -
Dotty-borderowate cudo. Już 2,5 roku cieszymy sie sobą.
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='schroniskoJozefow'] tylko sie wyprowadze z domu to....[/quote] Hi,hi... Dokładnie tak samó mówiłam ja :eviltong: !!!!! -
Dotty-borderowate cudo. Już 2,5 roku cieszymy sie sobą.
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście bardzo podobna :crazyeye: . A ta krakowska bidula również, tylko chyba nie ma kropeczek no i jest dużo młodsza. Kiedy ja zobaczyłam, to aż mi się zachciało drugiego psa, ale rozumek mi podpowiada, że nie dam rady. Przy moim trybie życia to nie ma sensu. Wczoraj Dott była ze mną po raz pierwszy w stajni. Wprawdzie do samej stajni nie doszłyśmy a konie wdziała jedynie z samochodu, ale kontakt był. Troszkę się mała nasiedziała sama, ale wysiąść z auta zdecydowała się dopiero po godzinie siedzenia w nim i to na króciutko - sama ciągnęła by wracać. Zawsze jednak krok na przód. Było sporo nieznajomych dla niej ludzi a jednak przełamała się. Dzielna dziewczynka. Ja na nic specjalnie nie nalegałam. Nic na siłę. A jednak ciekawość wzięła nad nią górę :evil_lol: . -
Dotty-borderowate cudo. Już 2,5 roku cieszymy sie sobą.
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, widziałyście ten wątek krakowskiej biduli ?: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/304/285b46e596ce60ad.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=63857[/URL] -
Dotty-borderowate cudo. Już 2,5 roku cieszymy sie sobą.
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
W mądrej Wikipedii wyczytałam, że są też bordery trikolorki :diabloti: :diabloti: . Ta Wikipedia jest bardzo mądra :sweetCyb: . -
Dotty-borderowate cudo. Już 2,5 roku cieszymy sie sobą.
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Nie, łóżko jest tylko do pospania rano: taka przyjemność poleżenia z pancią:loveu: :eviltong: . I tak już ma opory, by z niego schodzić i trzeba ją ściągać :roll: ! Dlatego całą nockę przesypia na swoim posłanku a dopiero rano gramoli się do mnie do łóżka (zawsze kiedy TZ już jest w łazience). Dziś jej się poszczęściło, bo TZ wyjeżdżał w delegację już o 5.00 więc do 7.30 mogła pospać w łóżku. A króliczek, a właściwie piesek, jest czyściutki ,bo Dott jeszcze mało się bawi. Dopiero poznaje co to przyjemność wytargania zabawek za uszy :evil_lol: :evil_lol: , choć ma je cały czas na swoim kocyku. I wcale jej go tak nie układałam do zdjęcia. Chyba zypełnie przypadkiem tak się na nim położyła :eviltong: :eviltong: :eviltong: ! -
Dotty-borderowate cudo. Już 2,5 roku cieszymy sie sobą.
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie co znalazłam w necie :cool3: : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/343/d67996bb8c80ad72.jpg[/IMG][/URL] Border collie blue merle :evil_lol: !! -
Dotty-borderowate cudo. Już 2,5 roku cieszymy sie sobą.
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Po dwóch dniach ganiania po działce, dziś Dott wygląda po prostu tak: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/343/086f39e8124ca148.jpg[/IMG][/URL] Co jakis czas zaglądam do niej czy oddycha, bo po prostu jest padła :diabloti: . Ledwo wyszłyśmy rano na siusiu a ona już ciągnęła do domu. A jak zaległa na kocykach to tak śpi bez przerwy...:eviltong: . Ma nutę do spania :cool3: :cool3: :cool3: !!! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/288/0760a4a9d212b2ba.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='schroniskoJozefow']sliczniusia!!!!!!!! ostatnio mam faze na nakrapiane cudenka ;o) HOPAJ MALUTA!!![/quote] To zupełnie jak ja :stupid:!!!!!!! Ciekawe dlaczego...:hmmmm: ???????????????????????????????:megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin:
-
[quote name='kofee']też się znajdą. Moja borderkowa:loveu: po 9 miesiącach w domu już się wyluzowała (zresztą ona nawet nie sprawiałą wrażenia spiętej), ale ciągle jej wychodzą jakieś lęki, nawet sobie czlowiek nie zdaje sprawy, że pies może się czegoś bać. :shake:[/quote] Moja borderkowa ma to samo :shake: , ale za wiele to od niej póki co nie moge wymagać - jest u mnie tydzień :p . A Barbie jest śliczna i potrzeba dla niej dobrego domku!!
-
[quote name='Ulka18'] Reno, operacje mialam juz 10 lat temu. Dzieki Bogu efekt sie utrzymuje i tylko na lewe oko widze troche slabiej :p[/quote] A ja się wystraszyłam, że teraz niedawno :crazyeye: . kamień z serca, bo gdybyś nie mogła pisać postów... :flaming: Strach pomysleć:eek2:. Zginęłybyśmy jak Mańka w Czechach...!! Co do oczków niewidzących psiaczków-myslę, że każdy pies musi być przebadany z osobna. Są przecież jeszcze takie kryteria jak wiek psa, jego inne dolegliwości np. serce, które mogą warunkować powodzenie zabiegu lub jego niemożliwość wykonania.
-
ZUZIA Onkojamka z Mielca- zamieszkala w Rzeszowie!!!!!!!!
Reno2001 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatr'] /bo ja takich ładnych tekstów pisac nie umiem :shake: nie dala Bozia talentu niestety :eviltong: /[/quote] No,to niestety jak u mnie :cool3: . Moje allegro są raczej takie standardowe,choć w przyszłości obiecuję poprawę i bardziej się przyłożę :oops: . Albo zwrócę sie o pomoc do specjalistów :evil_lol: :evil_lol: ! -
Czy cos wiadomo o suni i potencjalnym domku. [B] Dynamique[/B] [I][B]:Niewiem czy to jeszcze aktualne,ale jeśli tak bierzemy psiaka do domu. Prosimy o jakiś telefon,gg i adres żeby można się było skontaktować.[/B][/I] [I][B]Jak coś moje gg: 3311663;-)[/B][/I] [B][I]Pieska możemy odebrać za ok.1/2tygodnie[/I][/B] Fajnie napisane, a za dwa tygodnie znów będziemy szukać domku dla suni bo sie okaże, że ktos sobie nie poradził z jej problemami. Czy cos wiadomo kto to ten/ta Dominique i jakie ma doświadczenie z pieskami po przejściach? Dajcie jakiś znak, bo my tu czekamy i myślimy o suni :roll: !
-
Indis, kochanie coś tu u Ciebie cichutko nie wiedząc czemu:placz: ? Ciotka Reno wyprowadzi cię na wirtualny (jedynie) spacerek :roll: .
-
Dotty-borderowate cudo. Już 2,5 roku cieszymy sie sobą.
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='shirrrapeira']Naprawde piekny jest ten pies i chyba juz sie do Was przyzwyczail?[/quote] Mam nadzieję, że tak. I jest na prawdę mądra co skłania mnie,aby iść z nia na jakiś kursik np. pies towarzysz. Ale to za jakiś czas. Pewnie na jesieni. Teraz jest jeszcze za wcześnie. Mała musi przede wszystkim bardzo dobrze się zaaklimatyzować :p . -
Dotty-borderowate cudo. Już 2,5 roku cieszymy sie sobą.
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
W końcu dotarliśmy do domu :roll: - znów cały dzień byliśmy na działce :multi: . Niestety aparatu nie wzięliśmy, gdyż z domu rano wychodziliśmy w strasznym pośpiechu. Ale dzień był równie intensywny i przede wszystkim cały spędzony na dworze, na zieloniutkiej trawce :loveu: . Mała znów tak się wybiegała, że ledwo stoi na nogach. A właściwie to ona już śpi...:eviltong: . Ja też jestem tak zmęczona, że ledwo piszę. Dobranoc!! -
Indis na pierwszą !!!
-
Dotty-borderowate cudo. Już 2,5 roku cieszymy sie sobą.
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
I jeszcze kilka zdjęć :cool3: : Połazić po klombach fajna sprawa :evil_lol: ! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/336/55ee8b286e2c7cbf.jpg[/IMG][/URL] Pogadać ...nie tylko ludzka rzecz... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/281/0ede43d8906954c6.jpg[/IMG][/URL] W sekrecie powiem ci...(niestety sekretu nie usłyszeliśmy :roll: ) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/336/5cc2cad64088e1d7.jpg[/IMG][/URL] No goń mnie , goń...:diabloti: :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/336/ead4b598f5468edf.jpg[/IMG][/URL][/IMG] To by było na tyle, tylko nie mówcie, że mało...:mad: ! CDN... (kiedyś:diabloti: :diabloti: :diabloti: ) -
Domeczku gdzie jesteś???
-
Dotty-borderowate cudo. Już 2,5 roku cieszymy sie sobą.
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia powgrywane. Zaczynamy!! Dzisiejszy dzień spędziliśmy na działce a oto fotorelacja ze znikomym komentarzem :razz: : Niezły ten kolega do zabawy :loveu: : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/336/a389981bb392a950.jpg[/IMG][/URL] A może byś się wykąpać? Ten staw wygląda obiecująco :diabloti: ! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/336/93cd6377249997e7.jpg[/IMG][/URL] Chyba wołali nas na obiad ?! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/281/a8db0674cb0ce685.jpg[/IMG][/URL] A to jest moja pańcia :eviltong: : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/336/631191b368bff12d.jpg[/IMG][/URL] I cóż ciekawego można tu znależć...? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/281/e678219874a0775e.jpg[/IMG][/URL] Po tak intensywnym dniu należy się nam chwila odpoczynku :cool3: !! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/281/07728cd2f821260a.jpg[/IMG][/URL] Psiaki bawiły się świetnie a Dott wręcz prowokowała Argo do zabawy. Ten mimo swych ułomnych stawów starał się dotrzymać jej tempa. Ma nasza iskierka duuuuużo energii!! Ogromnie się cieszę, że psy dogadały się od pierwszej chwili. ZERO problemów ! KOCHANE PSIĄTKA :loveu: :loveu: :loveu: ! -
Dotty-borderowate cudo. Już 2,5 roku cieszymy sie sobą.
Reno2001 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
[quote name='schroniskoJozefow']e tam, co to za konkurs... o wiele ciekawsze jest pytanie, gdzie lezala reno?? ...[/quote] Raczej gdzie był TZ, bo ja to akurat leżałam obok Dotty, tylko nadworny fotograf mnie to już nie ujął :angryy: , choć pewnie lepiej, bo godzina była wczesna i mój wygląd raczej mało wyjściowy :diabloti: :diabloti:. No z tym rozpuszczeniem to faktycznie musimy uważać, bo zrobi z nami co będzie chciała :evil_lol: . Jeśli dziś załaduję fotosika, to pokażę wam jeszcze coś lepszego :cool3: i opowiem o tym i owym :cool3: :cool3: :cool3: !