Jump to content
Dogomania

BIANKA1

Members
  • Posts

    13784
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BIANKA1

  1. O , cioteczka Yona ? :multi::multi::multi:
  2. Kubuś . Ty jeszcze tutaj :placz: Gdze twój domek :crazyeye:
  3. Fanta i Cola widzą dopiero od poniedziałku , a juz jak widac sisiają na lignine :multi::multi::multi: Nie wiem dlaczego , ale Fanta przypomina mi świnke morską:evil_lol:
  4. [URL="http://abdelk9.no-ip.com/shared/pies/fot012.jpg"][IMG]http://abdelk9.no-ip.com/shared/pies/mfot012.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://abdelk9.no-ip.com/shared/pies/fot013.jpg"][IMG]http://abdelk9.no-ip.com/shared/pies/mfot013.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://abdelk9.no-ip.com/shared/pies/fot014.jpg"][IMG]http://abdelk9.no-ip.com/shared/pies/mfot014.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://abdelk9.no-ip.com/shared/pies/fot015.jpg"][IMG]http://abdelk9.no-ip.com/shared/pies/mfot015.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://abdelk9.no-ip.com/shared/pies/fot016.jpg"][IMG]http://abdelk9.no-ip.com/shared/pies/mfot016.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://abdelk9.no-ip.com/shared/pies/fot017.jpg"][IMG]http://abdelk9.no-ip.com/shared/pies/mfot017.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://abdelk9.no-ip.com/shared/pies/fot018.jpg"][IMG]http://abdelk9.no-ip.com/shared/pies/mfot018.jpg[/IMG][/URL]
  5. Dziękuję Dorothy za wsparcie . Wiórek podrypcial po podwórku i śpi z nosem w moich klapkach podworkowych :evil_lol: Nie kaszle jak nie robi gwaltownych :lol: ruchów. Byla u mnie sąsiadka lekarz od ludziów , której pies też chorował na zapalenie pluc i mówi że kaszle " ladnie" - cokolwiek to znaczy to ja i tak się cieszę.:diabloti:
  6. Fanta vel Gruba Berta :diabloti: i delikatna , subtelna Cola :lol:przypominają , że domków szukają :oops:
  7. No to ja już też jestem beee :oops: Mierzenie temperatury i podawanie syropku nie jest dla Wiórka miłe :shake: Znosi jednak dzielnie wszyskie tortury bo wie ,że ktoś na niego czeka :evil_lol: .Chodzimy na spacerki w towarzystwie psiaków z sąsiedztwa co Wiórkowi bardzo odpowiada. Wiadomo , te wszystkie powitalne psie ceremoniały są dla niego fascynujące .:diabloti: Widać poprawę co mnie bardzo cieszy :lol: .
  8. Wielkie dzięki. On waży 7 kg to lyżeczke mu dać?
  9. Wczorajsze badanie i prześwietlenie wykazały , że Wiórek nie kaszle od serca , tylko ma zapalenie płuc . Bierze antybiotyk ale kaszle więcej :cool1: Test to inny kaszel jak ten wcześniejszy . Taki jakby mokry , meczący i z odpluwaniem . On to co wykaszle to polyka . nie wiem czy to lepiej czy gorzej . :shake: Kto podpowie? i mial taki przypadek . Co robić bo nie wiem . Syrop jakiś mu dać?:roll:
  10. Znacznie gorzej , cioteczko :mad::mad::mad:
  11. [quote name='Sabina02']Nie wiem, moze czegos nie doczytalam, ale dlaczego matka ich nie karmi?[/quote] Wiem dlaczego , ale nie mogę powiedzieć . Może Demi która zalożyla wątek się wypowie jeśli może :shake: Powiem tylko , że jest to sprawa kryminalna :mad:
  12. Toż to drugi Skorek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. Cacy ciocia Bianka dala Wióreczkowi wielką parówe , wygłaskała i dziadzio nie dziadzio spi :diabloti:
  14. Trzech kandydatów?:evil_lol: Super :multi: Wlaśnie nakarmilam dzieciaczki. Oczywiście pierwszą Fantę:lol: Cola w tym czasie dreptala po papierowym podkladzie i zrobila wielkie siiiiii :oops: Potem na drugi podkład poszla Fanta i zrobiła wielkie kooo:diabloti: Jak zwykle wszystko robią naprzemiennie :cool3:
  15. No wydukajcie wreszcie :mad::mad::mad: Nie mogę cały dzień trzymać kciuków bo mi sierotki z głodu padną :cool3:
  16. Zabralam Wióreczka na spacerek bez smyczy . Kuśtykał przy moich nogach , co chwila zadzierając głowinę , żeby popatrzyć mi w oczy . Kiedy powiedzialam Wiórek do domu , zawrócił i poszedł sam znajdując właściwą furtkę i machając ogonkiem . Jeśli po 2 dniach staruszek okazuje tyle przywiązania , to co on biedaczek czul gdy stracil " swój dom " :angryy::angryy::angryy:
  17. Dwie panienki szukają domków. Fanta grubaska , bez ogonka -lubi jeść .:evil_lol: Cola prawie dobek -przynajmniej jeśli chodzi o umaszczenie-mniejsza , ruchliwsza i glośniejsza :diabloti: Przyjmujemy zapisy na listę kolejkową :oops::oops::oops:
  18. CIOTECZKA POKER jest rewelacyjna:multi::multi::multi: Dzisiaj o jedenastej zabiera Wióreczka na badania .:lol: Mam nadzieję , że będą w miarę pomyślne :cool1: . Wiórek chciał na podwórko , to go wypuściłam , ale zamknęłam drzwi bo zimno . Jak chcial wejść to szczeknął :eviltong:
  19. Wióreczek nie chcial rano wyjść na podwórko . Było zimno wiec mu się nie dziwię. Ogarnął wzrokiem puste miski , no to dałam mu jeści i poszlam z psami na spacer.Po powrocie zostawilam mu drzwi otwarte i poszłam nakarmić "dzieci ze śmietnika " - czyli dzieci śmieci:lol: . Jak zeszlam go zabrać to myślalam że mam omamy z niewyspania . Wiórek zaprosil psa sąsiadów na śniadanie :evil_lol: .Michy puste , a Wiórek glodny :shake: . Co bylo robić?Dalam papu jeszcze raz .:loveu:
  20. [quote name='Sabina02']Bianka! Ale masz cudenka!!!! Tak mi tylko zal tego trzeciego...:shake: Taki byl ladniutki. Czy to byl chlopczyk?[/quote] Trzeci był chopczykiem :placz: . A ja jestem po pierwszej nocy nieprzespanej:lol: . Kiedy wczoraj przychodzila do pomocy sąsiadka , a potem córka , to obie dziewczyny były karmione jedocześnie i przerwy byly dlugie . Niestety wieczorem karmilam je już sama , no i jak jedną nakarmilam , wymasowalam , pozbieralam efekty :evil_lol: i powycieralam to bralam drugą. No i wiadomo:cool1: . Byly uszcześliwione naprzemiennie:lol: Jak jedna zasypiala to druga się budzila.I tak cala nocka z glowy :placz: .
  21. Domeczku , znajdz się .Samotny staruszek czeka:-(
  22. [quote name='Poker']a może by tak Demi dała radę opisać mamę maluchów,to ułatwi szukanie im domków.[/quote] Ich mama jest pieskiem średniej wielkości:cool3:
  23. Dziewczyny do wzięcia .Fanta i Cola . W sam raz na upały:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. Smycz chyba normalna , tylko dziadunio mikry :evil_lol: Ale dostąpiłam zaszczytu:diabloti: Pomerdał na moj widok ogonkiem:multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...