Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84494
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Dzięki za wytrwałość, ale chyba nic ze sprzedaży nie będzie.
  2. Ale mam też gorsze informacje. Santa wczoraj i dziś warczała na dzieci, gdy leżała na kanapie, a one przechodziły obok. Dziś już mniej. Poradziłam pani, żeby nie pozwalała Sancie wchodzić na kanapę kiedy ona chce tylko za przywołaniem . Obawiam się, że sunia wybrała sobie panią i może być o nią zazdrosna. Z dziećmi też nie chciała się bawić tylko z panią. Na szczęście pani jest rozsądna i łapie w mig jak jej coś mówię i nie należy do wszystko wiedzących.
  3. Dziękuję za zamieszczenie zdjęć. Filmik będzie później. Santa padła po zabawie miśkiem. Była też prawie sama 2 godziny w domu, bo pan spal po nocnej zmianie, a Pani wyszla z dziećmi. Nic się nie działo. Chyba też spała.
  4. Dziewczynka, a właściwie już psiaczki kobieta ma super życie. Mordka jedynie posiwiala.
  5. Na szczęście ruszyły adopcję kiciusiów.
  6. Melania jest podobna do mojej Kuleczki.
  7. Cudowne kicie. O Pamelkę będzie dużo telefonów.
  8. Dwie kocinki będą szczęśliwe.
  9. Pisałam z panią i to przeczytałam: Dzień dobry, noc minęła spokojnie. Rano przyszłą do mnie się przywitać, poszłyśmy na spacer na ogród, zrobiła siusiu, zjadła śniadanko. Dziś już jest odważniejsza. Weszła do góry, łapkę dawała, wylizała mi ręce i buzię. Cudowna jest. Jeszcze się boi i nieśmiała jest, ale coraz lepiej sobie radzi. Myślę, że warto było czekać na TEN dom.
  10. Pojechała, pojechała. Anecik płakała jak bóbr, bo pokochała suńkę. Przyjechała cała rodzinka. Oczywiście Santa nie chciała wejść do samochodu, więc Anecik musiała ja wsadzić. Na miejsce dojechali szczęśliwie. Już rozmawiałam z panią. Oboje z mężem zakochali się w niej od pierwszego wejrzenia. Sunia pierwsze godziny przeleżała na kanapie dopieszczana przez córę. Potem chodziła po ogródku na długiej smyczy. Zapoznawała się z zapachami. Na razie nie piła, nie jadła i nie było sioo. Pewnie stres na razie trzyma. Dostała od Anecik podusię, zabawki, szelki, obrożę i smycz. Jestem pewna, ze trafila do bardzo dobrego domu. Jutro znowu zadzwonię. Bardzo dziękuję Anecik za wspaniałą opiekę i miłość jaką otoczyła Santę.
×
×
  • Create New...