Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. To fajnie, zostanie jeszcze grosz na żwirek. A koszt wysyłki? Na razie wpłacę jednorazowo. Postaram się namówić na wirtualną adopcję moją przyjaciółkę z Kanady. Ale ogłaszajcie go.
  2. Uroda kotków jest powalająca. Józefinka powinna się nazywać Zorro albo Panda
  3. Widzę, że pluszaki też się przydadzą.
  4. Wręcz tanio. Zaczęłam sprzedawać na Vinted.
  5. W takim razie czyje dane podać? W komórce nie widać linków w moim podpisie.
  6. Przed chwilą napisałam post z wklejonym linkiem do ogłoszenia Aksamitki, ale oczywiście jest na różowo czyli ukryty. Zrobiłam jej na Wrocław, z danymi do Jaaga, z imieniem Asza. Wkleję w takim razie w podpisie.
  7. Wklejam link ogłoszenia Aksamitki jako Aszy. Wyróżniłam na miesiąc. Ciekawe czy będzie widoczny, https://www.olx.pl/d/oferta/asza-koteczka-o-zjawiskowej-urodzie-czeka-na-ciebie-CID103-ID17DsO2.html?bs=olx_pro_listing
  8. Spróbuj umieścić link w podpisie. Ja tak zrobiłam ,ale nie wiem czy jest widoczny dla innych osób.
  9. Fantastycznie. Bardzo się cieszę.
  10. To może jednak nie zamykaj wątku.
  11. Gratulacje. A z drugiej strony, jak zwykle szkoda,wspaniałego DT. ( Po cichu nie wierzę, że serca Wam nie zmiękną na widok jakiegoś nieszczęścia) Czy to oznacza, że znikniesz z dogo?
  12. Kolejne śliczności.
  13. Cudownie. Pies do szczęścia nie potrzebuje pałaców tylko serce.
  14. Moje ogłoszenie cały czas aktywne. Podmienię zdjęcia i trochę zmienię tekst. Ile ona ma teraz wieku?
×
×
  • Create New...