To fajnie, zostanie jeszcze grosz na żwirek. A koszt wysyłki?
Na razie wpłacę jednorazowo. Postaram się namówić na wirtualną adopcję moją przyjaciółkę z Kanady.
Ale ogłaszajcie go.
Przed chwilą napisałam post z wklejonym linkiem do ogłoszenia Aksamitki, ale oczywiście jest na różowo czyli ukryty.
Zrobiłam jej na Wrocław, z danymi do Jaaga, z imieniem Asza.
Wkleję w takim razie w podpisie.
Wklejam link ogłoszenia Aksamitki jako Aszy. Wyróżniłam na miesiąc.
Ciekawe czy będzie widoczny,
https://www.olx.pl/d/oferta/asza-koteczka-o-zjawiskowej-urodzie-czeka-na-ciebie-CID103-ID17DsO2.html?bs=olx_pro_listing
Gratulacje. A z drugiej strony, jak zwykle szkoda,wspaniałego DT.
( Po cichu nie wierzę, że serca Wam nie zmiękną na widok jakiegoś nieszczęścia)
Czy to oznacza, że znikniesz z dogo?