No to świetnie :evil_lol: :evil_lol:
Piłka jeżyk.....o tak...skąd ja to znam :diabloti: :angryy:.........mój też ma taką piszczącą i mówimy w domu, że to jego narzeczona....On z nią śpi a nawet idzie jeść i kładzie ją sobie koło miski żeby mieć ją na oku.........nawet kawałek jego narzeczonej jest w moim awatarku razem z Aresem.
A co do łóżka....hmmm......wałkuje to spanie już 2 lata....i nic....:mad:
Nie powiem żeby nie spał na swoim posłaniu "od przypadku do przypadku".....ale to rzadkość, zazwyczaj to robi kiedy mu za gorąco i idzie do siebie....a tak to wyrko to jego królestwo :loveu: