Jump to content
Dogomania

Ziutka

Members
  • Posts

    34327
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Ziutka

  1. To wspaniale :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :laola::laola:
  2. [quote name='luka1'][SIZE=4]Ludwiczek właśnie szykuje się do odjazdu do domu[/SIZE] [/quote] Czy Ty znaczy, że przyjechali :cool3: [B]Luka pisać mi tu szybko :evil_lol:[/B]
  3. [quote name='Marka']:lol: no właśnie - najnowsze zdjęcia Lenki to ma cicia Bodziulka :biggrina: [/quote] [B][COLOR=Red]Bodziulka.........na co Ty jeszcze czekasz :mad: :mad: :mad: Sama sobie obejrzała zdjęcia a cioteczkom nie chce dać :angryy: :angryy: :angryy: [/COLOR][/B]
  4. Czy jakaś cioteczka mogłaby zrobić naszemu Fuksikowi allegro :oops:......i inne ogłoszenia :roll:
  5. Beatko dałam słodziaka tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=84416[/url] Bigos szuka labka.......może coś z tego wyjdzie. Trzymam kciuki za niuniusia.
  6. Pokaż się Fuks na pierwszej........może ktoś Cię wypatrzy :roll:.....straszna tutaj cisza u Ciebie :shake:
  7. Halo, halo....jak się miewa Leneczka :loveu: Może jakieś nowe foteczki.....przecież cioteczki nie widziały jak Lence stoją już dwa uszka :cool3: :evil_lol:
  8. [quote name='Jo37']Wspaniale ,że następna suczka trafiła do super domu . Wiem bo przywoziłam Gapcię do Kasik wawa .[/quote] Racja [B]Jo37[/B] .......Kasia i jej rodzice to wspaniali ludzie. Już pierwszego dnia nasza Boni rozkochała w sobie tatę Kasi :loveu: Będzie miała tam jak w raju.........tzn. już ma :multi: :multi:
  9. [quote name='Kitek']fotki będą dzisiaj wieczorem... :roll:[/quote] No Ja mam nadzieję :eviltong:
  10. [quote name='ewatr'] jedna pani pyta o niego mailowo moze cos z tego wyjdzie :kciuki:[/quote] Tfu...tfu....nie zapeszam w takim razie :cool3: Kciuki trzymam i nie puszczam :happy1::happy1:
  11. No pięknie :mad: :eviltong: To ja tu sobie zaglądam na fotologa naszego Szerutka....myśle " a po weekendzie Kitek pewnie wstawiła jakieś fotki " i co.............i nie ma zdjęć Szerutka :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
  12. Nie ma wieści :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: Nie ma foteczek Leneczki :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
  13. Halo......halo....jak tam Sabcia i Sari się miewają..........żadnych wieści przez 2 tygodnie :mad: :eviltong:....mam nadzieje, że dziewczynki nie pozjadały się nawzajem :cool3: ale wręcz odwrotnie - że na zabój się pokochały :loveu:
  14. Kto pokocha małą Sandrę....da jej ciepły kąt...posłanko...własną miseczkę i poprzytula :-(
  15. Cioteczki jak się czuje dzisiaj Gryfik :loveu:
  16. [quote name='luka1']. jak ma trafić byle gdzie to lepiej niech czeka pod naszym okiem. [/quote] Zgodzę się z tym w stu procentach.....nic na siłę bo z tego nigdy nie wychodzi nic dobrego.....ale zaciskamy kciuki i czekamy do jutra.
  17. [quote name='luka1'] [I]Czy imię ma z czasów domowych czy jest schroniskowe[/I][/quote] Schroniskowe.....:-( [B][COLOR=Red] Cioteczki......kto nam może zrobić banerek dla Fuksika [/COLOR][/B]:roll:
  18. [quote name='luka1'] Bodziulka ukradłam ci zdjęcia z wątku Huzara, ale tu widać jaka ładna jest Zuzia. Jeśli się pogniewasz to ci je oddam :evil_lol:[/quote] Eeee...nic się nie bój...Bodziulka ma sklerozę :diabloti:....ostatnio nawet pisała, że leczy się na głowę :evil_lol: więc nawet się nie skapnie, że to jej zdjęcia :eviltong: To Ja zmiatam z wątku.....:scared: ......żeby Bodziulka mnie nie dopadła :cool3: :eviltong:
  19. Fuks jest kochanym psiakiem....tylko niestety bardzo zrezygnowanym....z każdym tygodniem jest z nim coraz gorzej :shake: Wczoraj nawet nie wyszedł do mnie z budy....zero jakiejkolwiek reakcji...........parę tygodni temu jeszcze stanął i patrzył na człowieka....dzisiaj nic....pies powoli odchodzi w swojej depresji :-(
  20. Ależ ta nasza Tercia ma [B]białe piękne ząbki[/B].....dopiero teraz zauważyłam na zdjęciu :evil_lol: - chociaż oglądałam je parę razy :oops:
  21. [quote name='luka1']Ja zakładałam wątek i Ludwiczek jest moim pieseczkiem.[/quote] O tym to Ja wiem doskonale :diabloti: [quote name='luka1']Ale przyjadą, na pewno przyjadą nie zrobią takiego beee mojemu pieseczkowi.[/quote] Obyś miała rację....ja też wierze, że przyjadą ale ostatnio dużo ludzi jechało po psiaki i dzwonili non stop i do dzisiaj nie dojechali....dlatego zawsze się boję, że cholera ktoś nas zawiedzie :placz:
  22. Czy już ktoś kontaktował się z [B]doddy[/B] w tej sprawie :roll: Napisałam jej info.....jeśli już też to ktoś zrobił to dostanie dwa :razz:
  23. Boże dziewczyny :loveu:..........jak dobrze, że Wy tam byłyście. Chyba Was Bóg tam zesłał żeby pomóc temu psiakowi :shake: Ależ biedak jest pogryziony :-( Mam nadzieję, że ten $#%^$#@ :angryy: :angryy:....odpowie za śmierć podhalanka i za to w jaki sposób potraktował swoją psinę (także narażając go na śmierć )
  24. No kochane cioteczki....mamy dzisiaj 25 - a 26 państwo mieli przyjechać odebrać Ludwiczka........ciekawa jestem czy będą :roll: [B]Luka a czy Ty masz jakiś kontakt z tymi ludźmi od Ludwiczka :cool1: [/B]Z tego co pamiętam to Ty informowałaś nas na wątku, że ktoś go adoptuje.
  25. No więc tak : Nowi państwo Lesia napisali trochę o drodze, ze był zbyt zestresowany, ze nawet na mały spacerek nie chciał wyjść. Przenocowali w Chemnitz, na drugi dzień dalej jechali, do ostatecznego domu. Pazurki obcięli, wykapali. Byli u weta, i u okulisty. To, ze trochę utyka, to na pewno nie jest z bojki w schronisku. Mimo tego, lubi biegać i co dzień idzie dalej w czasie spaceru. W ogrodzie biega jak szalony i z wielką radością i codziennie nowe rzeczy odkrywa - ale zawsze z ostrożnością. Na pewno jeszcze trochę czasu minie zanim poczuje się jak u siebie ale są pewni, że będzie wszystko dobrze - patrzą na to optymistycznie.....no i pozdrawiają serdecznie.
×
×
  • Create New...