Jump to content
Dogomania

salibinka

Members
  • Posts

    5435
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by salibinka

  1. Próbuję się dodzwonić do mantry, może wieczorem. DIF, pies betinki (Mordka) pojedzie chyba tym transportem w czwartek (tak wynika z wątku), może jednak udałoby się dołączyć Bao... Jeśli dobrze zrozumiałam, to będzie wieczorem, po 18. Może warto się z nimi skontaktować.
  2. Jest piękny. Brak słów...
  3. Próbowałam, próbowałam, ale Pani nie chciała wierzyć, że Bao to pinczer :diabloti: Dobrze, że zabieg się udał i ogólnie nie jest najgorzej (tylko ten stan zapalny...) No to transport musi sie szybko znaleźć. Martwię się.
  4. Dobrze, ponawiamy prośbę o pomoc w transporcie
  5. Czekam na wieści o Bao... (Przy okazji zdeklarował się dom stały dla małego psa w typie pinczera...)
  6. I jak sie czuje mały kastratek ;)? Wszystko dobrze?
  7. Jak wet ocenia jego ogólny stan?
  8. Szukajmy, może ktoś zgodzi się taniej :( Ostatecznie my zabierzemy oba za dwa tygodnie, ale to bardzo dużo czasu :(
  9. Niespanie mnie dopadło ;). Mam nadzieję, że jutro u weta będzie wszystko ok...
  10. Piesek znowu znalazł się na ulicy:shake:. DIF go dzisiaj zabrała do siebie. Potrzebujemy pomysłu na transport...
  11. Nie wiem, jestem kiepska w targowaniu. Przeraziła mnie ta kwota :(
  12. DIF, co z psiakiem? Czy pani, która go przetrzymuje, wróciła? Razmawiałam z mężem, jest gotów pomóc, ale dopiero w następną sobotę :( Nie da rady w najbliższą - przylatuje w piątek w nocy. Dostałam propozycję transportu w piątek, ale za 250 zł :(
  13. Może ktoś wybiera się w tygodniu z Wawy do Krakowa... Może ktoś przy okazji mógłby pomóc... mógłby zabrać ze sobą maleńkiego psiaka...Tyle trzeba, żeby maluch mógł w spokoju i bezpiecznie poczekać w DT na swój stały dom.
  14. :bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw: [COLOR=Blue][B] Serdecznie proszę o pomoc dla malucha transport WARSZAWA - KRAKÓW :bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw: [/B][/COLOR]
  15. No to teraz wstydliwe pytanie :oops:: Zdrojka zrobiła baner dla psiaka. Jak go wkleić do podpisu? (Szukałam na wątku adm. ale....) No i co z imieniem, może być Bao?
  16. Dzięki za wskazówkę. Napisałam. Niestety, nie potrafię wkleić odnośnika do tego wątku :(
  17. Bardzo proszę o pomoc w transporcie malucha...
  18. Proszę, DIF, zaznacz w tytule prośbę o pomoc w transporcie
  19. Byłabym w stanie namówić męża na wyjazd w następną sobotę lub niedzielę, ale w sytuacji podbramkowej. Mąż wraca w przyszły piątek w nocy z Brukseli po dwóch tygodniach ciężkich szkoleń i i żal mi go od razu męczyć. Jeśli nie znajdzie się transport - wymęczę, ale proszę poszukajmy jeszcze, pomyślmy, może ktoś akurat będzie jechał w tygodniu, może ktoś zechce podwieźć malucha.
  20. Dobrze, że już jest bezpieczny. Jeśli chodzi o transport, dysponuję samochodem i kierowcą ;), ale dopiero od przyszłej soboty... Więc, DIF, dodajmy w tytule prośbę o pomoc w przewiezieniu. Może akurat ktoś... Dobrze, że w poniedziałek obejrzy go wet. Będziemy wiedzieli, czy wszystko ok.
  21. Czekam na kontakt. Tutaj ważny jest czas... Żeby już nie był anonimowy, proponuję [B]Bao[/B]. W pełnej krasie A Bao A Qu. Imię nalezy do pewnego legendarnego stworka wrażliwego na duszę ludzką ;). Opowieść przy okazji... DIF?
  22. Mam dwa psy Edena (ten na awatarze - ma tu swój wątek) i schroniskową niedużą Milę. Mieszkam w domku z małym podwórkiem. Jeśli chodzi o moje psy: Z Edenem to jest tak - on reaguje bardzo emocjonalnie na początku na wszystko, musi się stopniowo oswoić z nową sytuacją, potem się przyzwyczaja i ustępuje we wszystkim. Wiem z doświadczenia. Na terenie jest kojec po poprzednich właścicielach (nie używany na co dzień przez moje psy). Wokół pełno lasów. Śledzę wątek od wczoraj, sytuacja psiaka wymaga interwencji...
  23. Na tymczas - przy aktywnym współudziale w szukaniu domu stałego...
×
×
  • Create New...