Jump to content
Dogomania

salibinka

Members
  • Posts

    5435
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by salibinka

  1. Cieszę się, że wszystko dobrze. Teraz tylko dobry, odpowiedzialny dom.
  2. Co słychać u małego tymczasowicza?
  3. [B][COLOR=Teal]Bardzo prosimy o pomoc w ogłaszaniu Bao. Maluch szuka Domu Na Zawsze, a ja okazji do opowiedzenia niezwykłej historii jego imienia - ale opowiem tylko nowemu WŁAŚCICIELOWI ;) [/COLOR][/B]
  4. Znajdzie na pewno :) A jak po kastracji? Zagoiło się wszystko dobrze? Skoro ma problemy skórne, to może oprócz antybiotyku dać mu jeszcze jakieś witaminy, np. flawitol i coś osłonowo? Będę niebawem w krak - wecie, może mu kupić i wysłać? Wiem też, że na stany zapalne (mój Eden miał z tym problem) świetnie działa hexoderm, ale pani Alicja musiałaby go kąpać.
  5. Nie ma sprawy, DIF ;). Cały czas jestem i zostanę na wątku, rozglądam się za domem dla Bao. Warto wkleić go na ten wątek podany przez Łapcię, co?
  6. Monika, co masz na myśli?
  7. Jeśli jest ok, to chyba nie ma sensu ciągnąć Bao przez pół Polski. Zaproponowałam DT, chociaż mieszkam daleko, bo sytuacja wymagała szybkiej interwencji i zdjęcia psiaka z jezdni. Skoro pani Alicja może się nim zaopiekować do czasu znalezienia DS - wspaniale, ogromne podziękowania dla niej. DIF, zdecyduj. Jedzie do Krakowa? Zostaje u pani Alicji? Wybieraj ;) Jeśli zostanie w Halinowie, miejsce u mnie pozostaje wolne, może jakiś inny pies skorzysta. Dobrze, że porozmawiałaś z selket, mam nadzieję, że wszystko się wyjaśniło i jest w porządku :)
  8. Nie przepraszaj, ja dziękuję, że o nas pomyślałaś. Nie wiem, może DIF się jakoś porozumie.
  9. Dzięki supergoga za informację, ja wiem, że selket jedzie, ale tu wchodzą jakieś względy poza psie, nie bardzo w sumie rozumiem, w czym rzecz... pisałam też priva, nie dostałam odpowiedzi. Chyba nie da rady.
  10. Gdyby się znalazł przewoźnik, jak najbardziej... możemy próbować.
  11. Domyślam się. Nic na siłę. Jeśli ktoś ma określone preferencje... warto iść w tym kierunku. Już raz Bao chciał wystąpić w roli pinczerka;), ale nic z tego (musi być pinczerek). Może tym razem? Wszystko się przedłuża, a psiak ma ustalony czas do soboty u pani Alicji... Z drugiej strony, skoro już dogaduje sie z jej psami, może da się przedłużyć ten termin do tej nieszczęsnej następnej soboty.
  12. Byłoby cudownie. W takim razie czekamy? A co na to pani, która bąbla przetrzymuje?
  13. Czyżby Bao miał szansę na DS?
  14. No to już nie wiem:hmmmm:.
  15. A jeśli masz sentyment - wsiadaj w samochód, np. w sobotę i przyjeżdżaj:cool3:. Będzie pożywka dla uczuć sentymentalnych i przy okazji poznasz DT dla Bao :) - no... przyjemne z pożytecznym. Zapraszam.
  16. Czasu coraz mniej... Jak ranka po zabiegu? Dobrze się goi? Nie wiem, może jednak ta pani w ostateczności zgodziłaby się przetrzymać bąbla jeszcze tydzień.
  17. Cieszę się. Pozdrawiam serdecznie
  18. Nie ma sensu zawracać głowy AMIDZE (wątek Mordki) - mają do przewiezienia agresywnego onka i do dyspozycji mały samochód. Do mantry nie udało się dotrzeć.
  19. Nieźle:crazyeye:... Dobrze, że się znalazł. DIF, dzielna kobieta z Ciebie :)
  20. [B]Cekinko, zrobiłaś wspaniałe allegro, dzięki :)[/B] DIF, napisałam priva do AMIGI, zobaczymy, czy w ogóle byłaby szansa, żeby wzięli malucha, bo już jadą dwa psy i pewnie kot supergogi. Do mantry nadal nie udało mi się dodzwonić.
  21. Dziękuję betinka za informację. Spróbujemy.
  22. Jest wspaniały, mam nadzieję, że znajdzie dobry dom. Poruszył mnie, ma to coś.
×
×
  • Create New...