Oto nasza urocza i słodziutka babciunia !
Oszacowano jej wiek na ok. 15 - 16 lat.
W schronie jest dopiero od 06.01.2008 - została znaleziona.Nr.schron.43/09
Nie wiem czy była popielata czy tez czarna za młodu i osiwiała teraz , ale jest przepięknie srebrzysta :p Wygląda poza tym , jakby nie tak dawno ktoś ją strzygł....
Jak na razie jest bardzo przestraszona , cały czas leży zagrzebana w skrzyneczce w sianku i dużo śpi
Pudelka jest na kwarantannie do 20.01.2008 ale przy takich starowinkach, robi się odstępstwa i możemy ją wydać w każdej chwili na DT/DS warunkowo.
Jest bardzo grzeczniutka , łagodna , spokojna i cichutka jak na babcię przystało!
Schronisko to nie miejsce dla takiej delikatnej starowinki ....
Pomóżcie proszę !
[COLOR="Red"][SIZE="4"][B]OGŁOSZENIA POLI : POST 48[/B][/SIZE][/COLOR]