Sprawa adopcji Gabrysia niestety nie wypaliła.
Były dwa zapytania - pierwsze jednorazowe , drugie wyglądało tak , że Państwo byli ze mną w kontakcie , przyjechali nawet do nas w odwiedziny , dzwonili itd. ale suma sumarum ze względu na to ,że Gabrynio jest chorowity nie zdecydowali się .
Leczenie Gabrynia (biegunki) Nifuroksazydem nie przyniosło porządanego rezultatu i ponownie włączony był antybiotyk .:shake:
Na dzień dzisiejszy leczenie antybiotykiem i sterydem mamy zakończone
Biegunki (w ostrej postaci już nie ma ) ale stolec jest nadal lużnawy. Z tego też względu na długo utrzymującą się biegunkę i obecne rozchwianie jelitowo- żołądkowe dostalismy zalecenie przejścia na karmę RC Intestinal przez co najmniej 1 miesiąc .Potem niewykluczone przedłużenie lub przejście na RC Sensitivity Control...
Potrzebujemy ok 4kg na miesiąc (dziennie 120 - 130 gr) Gabrynio waży 7 kg.
[COLOR="Red"][B]Drogie cioteczki bardzo prosimy o wsparcie finansowe , bo kiepsko u nas z kasą.[/B][/COLOR]