I na odwrót - jej towarzysz ma 3 lata , jest mały więc powinien znaleźć domek , a ze starszą suczką u boku może nie być to łatwe dla zwykłego pospolitego kundelka ...
Jeżeli chodzi o wspólne spacery - obawiam się ,że to będzie trudne , jest nas niewielu wolontariuszy, a psów od groma ...