Jump to content
Dogomania

iwa77

Members
  • Posts

    5826
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwa77

  1. Nikogo nie było u ciebie biedaczku :shake:
  2. Z tego co wiem od Kasi to ten dom w którym przebywa Mona współpracuje z fundacją . Część psów zostaje tam na stałe (np. Pola ) , a część zostaje wyadoptowana dalej. Mona ma być najpierw wyleczona , a później zapadną decyzje o jej ewentualnej dalszej adopcji.
  3. Jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu Filusia . Czekamy jeszcze na Allegro Dorotki . Teraz już nie ma innej opcji - domek musi się znaleźć w mig !
  4. Jesteście kochane dziękuję Wam bardzo !:loveu:
  5. [quote name='Osa']Właśnie jestem po rozmowie z Panią kierownik schroniska-Naprawdę bardzo sympatyczna i miła osoba. Jest tak- jeśli przez ten tydzień trafi się jakaś dobra rodzina z Wrocławia to Manfred pójdzie do adopcji na miejscu. Jeśli nie to ustalamy termin przyjazdu i idzie pod skrzydła "Kociego Świata" Myślę, że dla niunia jest to najlepsze rozwiązanie.[/QUOTE] Bardzo się cieszę ,że tak się sprawy dobrze układają !:p:p:p
  6. Izuniu nie wiem już jak Ci dziękować za Twoją pomoc , tekst jest jak zwykle powalający na kolana .Bardzo , bardzo dziękuję !
  7. Ta 12 letnia jamniczka już dawno grzeje doopkę w swoim domku :p
  8. Serce się raduje jak się takie foty widzi - bądź szczęśliwy kochany Lucusiu !:loveu:
  9. Witaj Lady Nona - ale niespodzianka , super ,że do Ciebie trafi ta słodka psineczka .Umówimy się i chętnie Was odwiedzę i poznam Fibi :p
  10. Dostałam potwierdzenie od Kingi ,że Jadwinia zgodnie z planem pojechała do swojego domku w Niemczech . :sweetCyb::sweetCyb::Cool!::Cool!::cunao::cunao:
  11. Ale super wiadomość - Wzdętuś powodzenia w nowym życiu !
  12. Pokazujcie się chłopaczki kochane !
  13. Będę o niej pamiętała przy następnej wizycie w schronie i obfocę ją !
  14. nad tekstem pomyślę , a kontakt proszę podawać do mnie : [email][email protected][/email] 605 546 486
×
×
  • Create New...