[quote name='Osa']Właśnie jestem po rozmowie z Panią kierownik schroniska-Naprawdę bardzo sympatyczna i miła osoba.
Jest tak- jeśli przez ten tydzień trafi się jakaś dobra rodzina z Wrocławia to Manfred pójdzie do adopcji na miejscu.
Jeśli nie to ustalamy termin przyjazdu i idzie pod skrzydła "Kociego Świata"
Myślę, że dla niunia jest to najlepsze rozwiązanie.[/QUOTE]
Bardzo się cieszę ,że tak się sprawy dobrze układają !:p:p:p