Kaja zabiorę jeszcze raz do weta i będę mu zakrapiać oczęta . Tymczasu szukam ale póki co nic nie znalazłam . Może zacząc zbierać deklaracje i wtedy coś płatnego się znajdzie , jestem zdesperowana , chcę go uratować od strzykawki ( stary, ślepy = nieadopcyjny , a to = morbital )