[quote name='matusz5']
[B][COLOR=navy]fajnie, zabierz mnie ze sobą:eviltong:, Egipt i te rejony to moje marzenie od dzieciństwa:cool3:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy]ja chyba się zmieszczę w podręcznym:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
[/quote]
hi hi hi, no casting juz sie skończył, szukałam i w końcu tatko się zlitował i jedzie ze swoja córcią :evil_lol: