[quote name='PaulinaT']Nie mam kabla :multi:
To i zeżreć nie mogą :cool3:
Spieszę donieść z cała powagą i odpowiedzialnością, ze wszyscy żyja i maja się dobrze :multi:
Wszystkie łapy całe, uszy na swoich miejscach, oczy bystre i dobrze widoczne (poza szarpejowymi), brzuchy nie zdradzaja objawów pożarcia niejadalnych przedmiotów w stopniu wyższym od tolerowanego, żadnych szram, ran czy sińców.
Straty bojowe w normie: troche gazet, rolka papieru toaletowego, dziura w kapciu i plastikowe cośtam z kartonu po zapalniczkach czyli nic nadmiernie cennego, typu plecak skórzany znacznej wartości :razz:
Jednym słowem - najgrzeczniejsza banda trójczipsów na świecie :loveu:[/quote]
buhahahaha, zawsze sie u Ciebie usmieje :evil_lol: