[quote name='Mada&Teodor']Ale masz fajnie :loveu:[/quote]
zapraszam serdecznie - wyjazd skoro swit w piatek z Poznania :p
[quote name='apple']Przyszliśmy się przywitać i pooglądać foty - no i co?;)[/quote]
no i nic :shake: troche chyba sie obijam :evil_lol:
[quote name='Medorowa']KKkkurde, to weź no na tej desce podskocz po mnie:diabloti::diabloti:[/quote]
Madzia znowu ze mną jedziesz? super :multi:ja uczyc nie będę - bo chce pojeżdzić, ale na pewno się jakiś instruktor przystojny znajdzie :evil_lol: