[quote name='ferraribox']Z maluszkami nigdy nic nie wiadomo.Jak tylko będę coś wiedziała to napiszę więcej.
Pstrykaj, pstrykaj chętnie pooglądam fotki :lol: B&B:lol:
A jak wyzwanie to trzeba działać, udanych treningów:razz:
Czekam na wieści ze szkoleń.Pa![/quote]
Foty będą, wieści będą :lol: i my równie niecierpliwie czekamy na wieści:razz: