[quote name='AgusiaTerierka']Przepiękne zdjęcia, bo na nich szczęśliwe psiaki.
Bona przechodzi samą siebie, Burbonek jest bardziej powściagliwy.:razz:
[URL]http://images23.fotosik.pl/42/f6d649099fb6568e.jpg[/URL][/quote]
cała naturka Burbaska to właśnie powściągliwość, poza porannymi miziankami i całuskami z Pańciuchną ;)