jesteśmy
Figa moja zdała egzamin , tylko raz pokazała ząbki:cool3: , i Panie mogły zobaczyć reakcję swojej jak się okazało też Figi...
najważniejsze do sprawdzenia była reakcja rezydentki , jamniczki , takiej po prostu ukochanej pieszczoszki
myślę ,że będzie ok , na początku było szczekanie domowniczki , ale potem ciekawość i zgoda , uważam ,że drugi piesek będzie tylko z korzyścią , bo jamniczka ma problem z samotnym zostawaniem w domu , płacze
Panie ( mama i dorosła córka ) zdecydowane na Zuzię i czekają ma przyjazd małej
a ja dałam plamę , bo sobie zakodowałam ,że Zuzia nie ma roku i im to wmawiałam , choć mi pokazały ogłoszenie gdzie było napisane ,że ma kilka lat ( dobrze ,że to nie było moje ogłoszenia:oops: ) , zresztą stwierdziły ,ze nie ma problemu , są miłośniczkami zwierząt , to widać
myślę ,że będzie dobrze , czyli Zuziu pakuj się kochana i do domku !