[quote name='majuska']Miałam dziś jeszcze telefon w sprawie Zuzi...pani ją znalazła na allegro, pomimo, że aukcja już nieaktualna to miała ją zapisaną....tak właśnie się nasi obserwatorzy zastanawiają:shake::mad: a psy marzną:-([/QUOTE]
rychło w czas....ech...
Bunia , Tirsa , Bonus , Biszkopt , Mila ( 7! obserwatorów ) , Milka - wszyscy mają obserwatorów , a Lisek co mnie wkurzało ponad 1400 wejść i co ? , na co czekają?
inne też...
ludzie zwierzęta jak przedmioty traktują