jak zdrówko dopisuje , to najważniejsze !:loveu:
czytam o Idolku naprawdę z przyjemnością
i muszę tu nadmienić ,że zaczynam uważać imię Rudolf za szczęśliwe , bo to już drugi staruszek o tym imieniu , który znalazł cudowny domek ( co napawa mnie szczęściem:loveu:)
a nie wspomnę o moim osobistym Rudolfie , więc no jak mogę nie mieć sentymentu do tego imienia:cool3:
choć muszę wam powiedzieć ,że nie wiem dlaczego ale , innym ono się nie podoba:evil_lol:
np. tamten Rudolf otrzymał teraz imię Kiciunio i o dziwo bardzo do niego pasuje...:lol: