a teraz SIELANKA , SIELANKA , SIELANKA I co tu będę więcej pisać:lol:
[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/158/dsc0262pt.jpg[/IMG]
[IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1364/110917083446.jpg[/IMG]
[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5640/dsc0172zr.jpg[/IMG]
za to zdjęcie Paweł nie zabije , dostałam stanowczy zakaz umieszczania , trudno może nie zauważy
[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/271/dsc0195js.jpg[/IMG]
[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8274/110915124615.jpg[/IMG]
Rudolf rozsmakował się w malinach , musieliśmy mu zbierać całe garści i zjadał
mój kochany wszystkożerny łakomczuch.
A jutro do pracy i już wiem ,że będę mieć totalne zderzenie z rzeczywistością...:huh:
ucałowania dla kochanych ciotek , które o nas pamiętają:loveu: