[quote name='Mysia_']Tak są to psy w potrzebie, ale na "psach w potrzebie" jest też specjalne podoforum poświęcone pseudohodowlą, a to podforum jest poświęcone psiakom, które szukają domów...
Z tego co można tutaj przeczytać - psiaki są bezpieczne, maja dach na głową i w tej chwili nikt też nie zbiera żadnych funduszy na pomoc. Koszty związane ze zwierzakami ma pokryć podobno burmistrz.
Fioneczko nie jest tak do końca, znam już na tyle ludzi i wiem, że kochają afery i potrafią wykorzystać przeciwko "Tobie" niemalże wszystko, czasem lepiej być ostrożnym niż potem żałować. Śledztwo jest w toku i teraz oby wszystko poszło jak należy, najważniejsze jest dobro odebranych psiaków i kotów.[/QUOTE]
Ja sie wtrące...jeśli chodzi o koty,to nie będzie zwrotu żadnych pieniędzy,nie wiadomo,czy w ogóle za psy będzie.
psy prezecież będą leczone,muszą jeść dobrą karme, muszą być zaszczepione.Mam nadzieje,że UM sfinansuje to.
Ardnas odwalili kawał dobrej roboty,nigdy nie spotkałam sie jeszcze z takim poświęceniem,determinacją.