[quote name='Mysia_Zabrze']Pewnie już czyściutki i pachnący :cool3:[/quote]
nie wiecie jaka to ulga nie czuć tego zapachu...jeszcze 1 kąpiel i będzie super :) pieska z daleka czuć wiśnią :)jest strasznie chudy :( nie chce na początku przedobrzyć z jedzeniem,dlatego znowu tak dużo nie dostaje.W przeciewieństwie do Aguśki DINO (tylko na to imie reaguje) nie je chleba,bułki,rogalika,ryżu,makaronu tylko szyneczke,kiełbaske,mięsko.Chce, żeby przytył, bo wtedy lepiej będzie wyglądał.Na razie czuć kręgosłup,wszystkie żebra...Może jutro zrobie jakieś fotki...już lepiej wygląda,ale nadal ucieka.Wczoraj mi uciekł ,bo szarpnął :( myślałam, że zawału dostane :) po 2 minutach w końcu nadepnęłam smycz i troche go zabolało :(Dzisiaj uciekł,gdy moja siostrzenica otworzyła dni,ale na szczęście poleciał na góre.Mam wrażenie,że on tęskni za schroniskiem,za tymi wszystkimi psami i wolnością...chodzi po całym mieszkaniu nerwowy i ciągle stoi przed drzwiami.Jest to możliwe, że tęskni?