-
Posts
12216 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jusstyna85
-
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
podnosimy.... -
[quote name='Pianka']Jakbym cos wiedziała to bym napisała... Nikt nie cche nam pomóc finansowo. Ludzie zrozumcie, że schronisko nie da nam pieniędzy na leki dla niego. Co jak Justynie skończa sie pieniądze? Ja nie pracuje...:-( Bazarek http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7663021#post7663021 Wystaw allegro.Zobaczysz, że ludzie mają serce,a szczególnie dla tych schorowanych,starych i rasowych psów.Uzbiera sie więcej niż tylko na leki,a przy okazji będzie ogłoszony na wyróżnionej stronie, czyli ponad 1000 wyświetleń będzie miał,.
-
A mnie sie jednak wydaje, że finanse też mogą być 1 z powodów zastanawiania się.W dzisiejszych czasach chyba niewieleu osobom powodzi się dobrze.Jego leki są dość drogie, ona ma na pewno tego świadomość. Może gdybyś delikatnie zasugerowała, że będzie pomoc w finansach i na pewno nikt się nie odwróci od niej, to miałaby jakąś pewność, że nie zostanie z tym wszystkim sama.
-
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
niedobrze.... -
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiddy']Nasunął mi się jeszcze jeden pomysł że może znajdę sponsora dla Maksa już kiedyś znalazłam sponsora na umieszczenie psa z mojego osiedla bezdomniaka w hotelu i się udało więc może spróbować????????? Jeśli ktoś by pomógł mi napisać taki list opisujący historie maksa i dlaczego chcemy go umieścić w hoteliku rozesłałabym po firmach produkujących karmę lub jakieś artykuły dla zwierząt potem bym poszukała wśród ludzi publicznych Wrocławia:)[/quote] To byłoby idealne wyjście -
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='weszka']Szczerze mówiąc to ja już sama nie wiem co robić :roll::shake: Boję się dwóch podstawowych rzeczy: 1. spraw finansowych - obawiam się że miesiąc to zdecydowanie za mało na doprowadzenie Maxa do porządku psychicznego i znalezienie domu 2. jeśli sprawa się będzie przeciągać czy będzie mógł siedzieć nie wiadomo jak długo w hotelu, czy będzie miał tam opiekę kiddy lub innej osoby z dogo --> i tu znów kwestia finansowa Wiadomo że do schronu wrócić nie może. A co jak się okaże że jest jednak psem problemowym? Co jeśli nie będzie na niego chętnych? Kto będzie w stanie płacić za jego hotelowanie?[/quote] Mam takie same obawy.Kto zabierze do domu psa, który gryzie... Szkolenie powinno być na minimum 2, 3 miesiące. -
Bokser Rokuś z Olsztyna w nowym domu-zdjęcia ost. str.
jusstyna85 replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Ciesze sie, że psiak w odpowiednich rękach :) -
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Też jestem zdania,ze pieniądze w tym przypadku powinny iść przez AFN. Sytaucja dla wszystkich będzie bardziej klarowna. A Kiddy będzie miała z głowy rozliczanie się,wiec będzie mogła więcej czasu poświęcić psu.[/quote] Z AFN ciężko wyciągnąć pieniądze i trwa to czasem długo.Ja proponuje jakąs zaufaną osobe, która na bieżąco będzie rozliczać sie z wpłat. -
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiddy']Właśnie dostałam maila i możliwe ze znajdzie się tańszy hotelik w okolicy Wrocławia:) Rozumiem poniekąd wasze podejrzenia ale też trochę wiary w ludzi:)[/quote] ja bardzo wierzyłam ludziom na dogomanii i niestety pare razy zawiodłam sie. Nie chcemy Cię urazić,a jedynie dobra psa.Nigdy nie wiadomo kto jaki jest.Tobie też zalezy na dobru psa, więc powinnaś zrozumieć, że wszystkie wątpliwości mają swoje uzasadnienie. Ten hotelik jest bardzo drogi.Zastanówcie sie dobrze...Ja osobiście nie chcę, by on znowu potem wrócił do schroniska,albo został uśpiony. I wydaje mi się, że najlepiej byłoby gdyby pieniądze zbierała osoba, która jest już stałą dogomaniaczką i jest sprawdzona.Nie odbierz tego źle, ale poczytaj sobie czarną liste. -
MABEL przełamała paniczny strach. W HOTELU. JUŻ W NOWYM DOMKU!
jusstyna85 replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
na pewno będzie zrobiona aborcja,jeśli okaże sie , że jest w ciąży -
MABEL przełamała paniczny strach. W HOTELU. JUŻ W NOWYM DOMKU!
jusstyna85 replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Widze, ze wszyscy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem.Napisałam, że pracownicy mają takie podejrzenie. -
MABEL przełamała paniczny strach. W HOTELU. JUŻ W NOWYM DOMKU!
jusstyna85 replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Puchatek']Starałem się nie zajmować zbyt jednostronnego stanowiska w Twoim sporze z Pianką mimo iż uważałem że Pianka ma rację ale jeśli najpierw twierdzisz że w schronie jest jej lepiej niż w hoteliku a później spokojnie piszesz takie zdanie to jesteś osobą skrajnie nieodpowiedzialną. :angryy:[/quote] Licz się ze słowami