-
Posts
12216 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jusstyna85
-
3 SZCZENIAKI Z GRCYBICĄ w DT u Koperek! Wszyscy mają domy ... :)
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jutro będą szczepione na wszystko, łącznie z tymi specjalnymi szczepionkami na grzybice. -
3 SZCZENIAKI Z GRCYBICĄ w DT u Koperek! Wszyscy mają domy ... :)
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jutro będą szczepione na wszystko, łącznie z tymi specjalnymi szczepionkami na grzybice. -
3 SZCZENIAKI Z GRCYBICĄ w DT u Koperek! Wszyscy mają domy ... :)
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']Justyna zapytaj koniecznie czy zaszczepione, mozesz jutro rano tam zadzwonic?[/quote] jeśli nawet jeszcze nie szczepione,to zostaną zaszczepione...wyśle smsa Justynie. -
[quote name='Asia_Klero']Dziewczyny...chetnie bym Wam pomogla...ale chyba jednak nie bede sie na to pisala,poniewaz nie znam psiaka ani sytuacji do konca:(Lepiej by bylo gdyby ktos bardziej wtajemniczony sie tym zajal:DPomysl z przyszlymi wolontariuszami jest swietny!To takze pomoze wam sprawdzic stopien checi i zaangazowania w pomoc zwierzakom takich osob;)[/quote] Wiesz, że nawet ja tego psa nie znam,więc i tak powiem tyle,co wiem... Przyszły potencjalny domek czeka,a czas ucieka...
-
3 SZCZENIAKI Z GRCYBICĄ w DT u Koperek! Wszyscy mają domy ... :)
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Koperek']Słuchajcie- gdzie są małe?? Tzn. jakie miasto?? Ile dni schron dał na znalezienie tymczasu?? :placz:[/quote] w Rudzie Śląskiej,niedaleko Katowic. Im szybciej tymczas sie znajdzie,tym lepiej.Chyba lepiej nie wiedzieć ile dni...Jedno jest pewne-one nie mogą tam zostać ze względu na inne psy. -
3 SZCZENIAKI Z GRCYBICĄ w DT u Koperek! Wszyscy mają domy ... :)
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']czyli szczepionka nie podana jeszcze. Ile maja te maluchy? czy mialy JAKIEKOLWIEK szczepienia? odrobaczenia? jakie dalsze leczenie ordynuje wet procz tej szczepionki?[/quote] nie wiem,czy przypadkiem dzisiaj nie udało sie jej podać.To wszystko zależało od tego,jak szybko zdobędą je. mają ok 8 tygodni co do szczepień,to nie jestem pewna,czy już je zaszczepili,ale zwykle szczepią od razu na wszystko, mimo jednak tego,to szczeniaki szybko dostają parwo i kaszel,bo szczepionka działa dopiero po dłuższym czasie. Dalsze leczenie?wszystko zależy od tego,czy znajdą dom tymczasowy.Schronisko na pewno pomoże w leczeniu,bardzo im zależy na uratowaniu ich. -
Dżery Dostał Swoją Szanse- Już W Kochającym Domku.dziękujemy
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pianka']Dżery była bardzo grzeczny. Czasem tylko próbował ściagnąć sobie kaganiec. Ze schronsika go wziełam takiego brudnego, a że on się co chwile do mnie tulił to przyjechałam cała brudna:evil_lol: Jakos sobie poradziłam z pociagami, ale juz miałam narobione w gaciach i nawet nie zauwazyłam, że pani w kasie dała mi bilet dla psa za 15 zł a nie za 4:shake: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko%20Ruda/SSA50791.jpg[/url][/quote] Psiak już bielutki..:) widze, że smycz z Pszczyny :) -
3 SZCZENIAKI Z GRCYBICĄ w DT u Koperek! Wszyscy mają domy ... :)
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']kurcze cały czas myśle o maluchach :-([/quote] ja też...:( -
Dżery Dostał Swoją Szanse- Już W Kochającym Domku.dziękujemy
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Będą fotki :) -
Dżery Dostał Swoją Szanse- Już W Kochającym Domku.dziękujemy
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Pani Jolancie za przygarnięcie kolejnego psiaka i za pomoc finansową...:) -
3 SZCZENIAKI Z GRCYBICĄ w DT u Koperek! Wszyscy mają domy ... :)
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='gamoń']W schronisku są psy osłabione i niedożywione. Bardzo łatwo mogą się zarazić. Jednak w domu psy które nie cierpia na żadne schorzenia raczej nie. Pozatym nawet karton w łazience jest dla takich sczeniat wybawieniem. Ta choroba przenosi się przez kontakt ze skórą a nie przez powietrze. Serce mi się kraje że one mogą stracić życie przez taką błahostkę jak grzyb... Dokładnie, masz rację...w schronisku są staruszki... A dodam tylko że miałam juz około 7 tymczasów odkad Kret zachorował do tej pory nikt sie nie skarzył ze adopcyjny psiak ma grzyba Kret jest leczony zewnetrznie bo ma chora wątrobę. Zaraził się bo bierze stale sterydy które znacznie obniżaja odpornośc. Ja jestem zdrowa, Tz też nic nie złapał[/quote] Także jest szansa, że ktoś zabierze na tymczas,kto ma nawet psiaki...Pomóżmy maluchom... -
3 SZCZENIAKI Z GRCYBICĄ w DT u Koperek! Wszyscy mają domy ... :)
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']żal mi tych maluchów:placz::placz: czy podano im ta szczepionkę?[/quote] Dopiero zamówiona...wymyślmy coś na szybko... -
Dżery Dostał Swoją Szanse- Już W Kochającym Domku.dziękujemy
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dzięki uprzejmości Pianki psiak już w domku :) Bardzo jej dziękuje... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
jusstyna85 replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
w górę..... -
[quote name='iwa77']Oktawio ja mysle , ze Justynka piszac a wlasciwie pytajac, kto zechce psiaka w takim stanie i w takim wieku miala na mysli nie naszego pudelka Rokiego tylko inna starenka 15 letnia polamana psinke ze schronu. [B]Dokładnie tak...[/B] Ja mam nadzieje , ze pudlis nie jest jeszcze w takim oplakanym stanie i mimo 13 latek ma jeszcze duzo checi pozyc sobie w "swoim domku" Bardzo sie martwie o niego i licze po cichutku ze moze uda mu sie jeszcze zostac w tym gabinecie u weta. DOMEK NA CITO POTRZEBNY - KTO POMOZE ???????? Justynko teraz nie wiem - ktory psiak zostal znaleziony przy autostradzie Roki czy ten bidulek polamany?[/quote] Ten 15-letni... Pudelek został oddany.
-
3 SZCZENIAKI Z GRCYBICĄ w DT u Koperek! Wszyscy mają domy ... :)
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Koperek']Czyli ten "grzybek" co maluchy mają może przenieść się na inne zwierzaki, które przebywają z nimi w domu??[/quote] Ktoś pisał, że nie tak łatwo się zarazić.Ja nie znam sie dokładnie.Pewne jest to, że schronisko bardzo chce uratować je,ale nie może narażać tylu psów,bo nie ma żadnego wolnego pomieszczenia,a na dwór nie można dać. -
[quote name='oktawia6']to nie jest pies bardzo stary-nie pisz tez kto weźmie w takim stanie bo to musi byc wyjątkowa osoba a nie "ktoś" - ja mam staruszkę również do niego podobną do tego niewidomą po wycięciu nowotworu, więc ludzie wyjątkowi są Justyno, którzy są dojrzali do takiej adopcji i chcą uratowac psu życie. [B]Czy on ma allegro?[/B][/quote] nie ma jeszcze.Jutro Pianka zrobi zdjęcia,bo Justyna nie znalazła pewnie czasu, żeby przesłać.Został znaleziony przy autostradznie-nie wiem jakie są szanse, że właściciel sie odnajdzie...:(
-
3 SZCZENIAKI Z GRCYBICĄ w DT u Koperek! Wszyscy mają domy ... :)
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dni uciekają...:( ich naprawde nie ma gdzie trzymać...czy ktoś uratuje im życie?