-
Posts
12216 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jusstyna85
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Kajtek zwraca na siebie uwagę... -
Wyrzucona na przystanku onkowata Ila ma dom :)
jusstyna85 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Zamiast szycia po sterylizacji ma załozone metalowe klamerki, które wyglądają jak spinacz do papieru. Po 12 dniach dopiero mamy je zdjąć i trzeba z tym jechać do tej lecznicy, gdzie były zakładane, więc na razie jeszcze z ogłoszeniami trzeba poczekać, bo ludzie dzwonia przez pierwsze 2 dni i szukaja psa na już. Zdecydowanie wole tradycyjne szwy. Skóra w miejscu spięcia jest czerwona, spuchnięta, nabrzmiała. Ciało odrzuca metal. No i ja szyciej zawsze zdejmuję szwy. Savahno, mysle, ze najlepiej byłoby ją ogłosić w piątek. Dałabyś radę? Muszę trochę przerobic treść ogłoszenia, bo dzwonili o nią, ale szukali psa do budy, a Ila jest domowa i wolę nie wysłuchiwac, że bedzie się miała super na wsi jako pies pilnujący.[/QUOTE] Gdzie robiłas sterylke? -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
nikt nawet nie zagląda -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
........................................ -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']na koncie jest tylko 35 zł :( termin do jutra :([/QUOTE] ............... -
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/232/zdjcie014w.jpg/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6246/zdjcie014w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/zdjcie016om.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1940/zdjcie016om.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/dsc09634v.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9348/dsc09634v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/195/dsc096281.jpg/"][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6663/dsc096281.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/821/dsc09632t.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3739/dsc09632t.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='danavas']nie powiedział jaka to nazwa..ale że jest w żelu i że bardzo mała ilość ma wystarczyć...[/QUOTE] Ja parenaście razy łapałam na sedalin. Przede wszystkim nie na wszystkie psy działa,a jeśli pies jest bardzo zestresowany,to na pewno nie zadziała.On działa dopiero po ok 15 min,dlatego najlepiej psa nakarmić tym i dać mu spokój,póki nie zaśnie. Najlepiej dać mu potężną dawke,bo jak działa adrenalina,to działanie sedalinu i nie takie mocne
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy wszyscy zaglądają.W razie czego kopiuje z 4 postu [SIZE=2][COLOR=Black][B][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=4]12.06-12.07[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=black]56 zł[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black]Agata51 i AleksandraD 10 zł Zofija 5 zł Polubek 20 zł Mysza2 5 zł Bjuta 10 zł Pietrucha204 10 zł jusstyna85 5 zł bela51 = 121 zł,brakuje 29 zł do 12.06 dziękuje [/COLOR][/SIZE] -
[quote name='danavas']ok..już wiem...wet powiedział że da nam środek po którym będzie się dało go złapać...jestem umówiona z nim na niedzielę rano...bo jutro pracuje a dziś ich nie ma w gabinecie,potem Boże ciało i znów robota....pojadę z rana po ten środek...innego sposobu niema...niestety wszystko się przeciągnie w czasie:([/QUOTE] Mówisz o sedalinie?
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
na koncie jest tylko 35 zł :( termin do jutra :( -
Duża suczka i szczeniak,podwórkowo-domowe ŚLĄSK Suczka i jej szczeniaczek pilnie szukają domu stałego,który doceniłby ich oddanie,miłość do ludzi i mądrość. Są bardzo kontaktowymi i odważnymi psami.Bardzo szybko nawiązują kontakt z ludźmi,a przy tym są bardzo wylewne,obdarowując człowieka machaniem ogonka,przystawianiem główki do głaskania. Nie są absorbujące,znakomicie potrafią wyczuć nastrój człowieka.Szybko się uczą. Sunia ma ok 4 lat,wzbudza respekt swoim wyglądem,a w środku to oaza spokoju,cierpliwości i wrażliwości.Bardzo kocha swoje jedyne dziecko,które jako jedyne ma szansę na normalną przyszłość.Dba o niego,jak najlepsza mama na świecie.Może ktoś doceni to i podaruje rodzince dom? Szczeniak ma ok 8 tygodni. Obydwoje są odrobaczeni,zaszczepieni,sunia będzie wysterylizowana. Przebywają w domu tymczasowym w Katowicach. Mogą zamieszkać w domu,ale także w kojcu. Kontakt 602 180 396 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gg 1788222 [INDENT] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/3386/dsc01209lt.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/9616/dsc01211p.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1729/dsc01212sq.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/5571/dsc01222n.jpg[/IMG] Inne zdj. w następnym poście [/INDENT]
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Podniose aniołka :) -
[quote name='Jaaga']Odrobaczenie i szczepienie Sary wyszło 100 zł. Justyna, nie bedziesz w Katowicach? Mam zepsuty aparat i nie mam jak wstawić rachunku. Justyna, zmień może pakiet na wspólny. Osobno jeszcze nie są gotowe iść do nowych domów, a każdy chce psa na już. Zakładałam, że jeśli ogłosi się ich razem, to i tak od razu nie będzie odzewu.[/QUOTE] mam zepsuty aparat :( Nie będzie żadnego odzewu...jest to sens? Fuksik też będzie duży...nie wierze,że ktoś zdecydowałby się. Może lepiej by było najpierw wydać Sare?
-
AUTOBUSOWA sunia,jeździła autobusem,by znaleźć właścic. MA DOMEK
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Mam jakieś wieści,niestety nie całkiem dobre. Maja ma się dobrze,jest nadal w domu stałym,niestety ma bardzo chore nerki i jest leczona. -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='pietrucha204']nad morze ;)? ;)[/QUOTE] Nie,nie...okolice Leszna...domek bardziej na wsi, w około las,cisza,spokój... Pokombinujemy w tym tyg. lub podczas w weekendy z krótką wyprowadzką na halembe do mieszkania mojej znajomej.Ciekawi mnie bardzo jak Puśka sie zachowa.To też dużo powie... -
AUTOBUSOWA sunia,jeździła autobusem,by znaleźć właścic. MA DOMEK
jusstyna85 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Tylko schronisko wie,a ja nie mam ze schronem kontaktu.