Jump to content
Dogomania

jusstyna85

Members
  • Posts

    12216
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jusstyna85

  1. [quote name='Jaaga']Zamiast szycia po sterylizacji ma załozone metalowe klamerki, które wyglądają jak spinacz do papieru. Po 12 dniach dopiero mamy je zdjąć i trzeba z tym jechać do tej lecznicy, gdzie były zakładane, więc na razie jeszcze z ogłoszeniami trzeba poczekać, bo ludzie dzwonia przez pierwsze 2 dni i szukaja psa na już. Zdecydowanie wole tradycyjne szwy. Skóra w miejscu spięcia jest czerwona, spuchnięta, nabrzmiała. Ciało odrzuca metal. No i ja szyciej zawsze zdejmuję szwy. Savahno, mysle, ze najlepiej byłoby ją ogłosić w piątek. Dałabyś radę? Muszę trochę przerobic treść ogłoszenia, bo dzwonili o nią, ale szukali psa do budy, a Ila jest domowa i wolę nie wysłuchiwac, że bedzie się miała super na wsi jako pies pilnujący.[/QUOTE] Gdzie robiłas sterylke?
  2. ........................................
  3. [quote name='jusstyna85']na koncie jest tylko 35 zł :( termin do jutra :([/QUOTE] ...............
  4. Zawsze jest jakieś ryzyko,jak przy każdym innym leku.Sedalin spowalnia oddech,wychładza.Ja wiele razy łapałam i nigdy nic się nie stało.parę razy Puśka,która jest juz od roku w DT dostała ogromną dawke ,a mimo tego nie było szans na złapanie. Trzymam kciuki,nie ma innej opcji,będzie dobrze
  5. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/232/zdjcie014w.jpg/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6246/zdjcie014w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/zdjcie016om.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1940/zdjcie016om.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/dsc09634v.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9348/dsc09634v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/195/dsc096281.jpg/"][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6663/dsc096281.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/821/dsc09632t.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3739/dsc09632t.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='danavas']nie powiedział jaka to nazwa..ale że jest w żelu i że bardzo mała ilość ma wystarczyć...[/QUOTE] Ja parenaście razy łapałam na sedalin. Przede wszystkim nie na wszystkie psy działa,a jeśli pies jest bardzo zestresowany,to na pewno nie zadziała.On działa dopiero po ok 15 min,dlatego najlepiej psa nakarmić tym i dać mu spokój,póki nie zaśnie. Najlepiej dać mu potężną dawke,bo jak działa adrenalina,to działanie sedalinu i nie takie mocne
  7. Nie wiem czy wszyscy zaglądają.W razie czego kopiuje z 4 postu [SIZE=2][COLOR=Black][B][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=4]12.06-12.07[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=black]56 zł[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black]Agata51 i AleksandraD 10 zł Zofija 5 zł Polubek 20 zł Mysza2 5 zł Bjuta 10 zł Pietrucha204 10 zł jusstyna85 5 zł bela51 = 121 zł,brakuje 29 zł do 12.06 dziękuje [/COLOR][/SIZE]
  8. [quote name='danavas']ok..już wiem...wet powiedział że da nam środek po którym będzie się dało go złapać...jestem umówiona z nim na niedzielę rano...bo jutro pracuje a dziś ich nie ma w gabinecie,potem Boże ciało i znów robota....pojadę z rana po ten środek...innego sposobu niema...niestety wszystko się przeciągnie w czasie:([/QUOTE] Mówisz o sedalinie?
  9. na koncie jest tylko 35 zł :( termin do jutra :(
  10. Duża suczka i szczeniak,podwórkowo-domowe ŚLĄSK Suczka i jej szczeniaczek pilnie szukają domu stałego,który doceniłby ich oddanie,miłość do ludzi i mądrość. Są bardzo kontaktowymi i odważnymi psami.Bardzo szybko nawiązują kontakt z ludźmi,a przy tym są bardzo wylewne,obdarowując człowieka machaniem ogonka,przystawianiem główki do głaskania. Nie są absorbujące,znakomicie potrafią wyczuć nastrój człowieka.Szybko się uczą. Sunia ma ok 4 lat,wzbudza respekt swoim wyglądem,a w środku to oaza spokoju,cierpliwości i wrażliwości.Bardzo kocha swoje jedyne dziecko,które jako jedyne ma szansę na normalną przyszłość.Dba o niego,jak najlepsza mama na świecie.Może ktoś doceni to i podaruje rodzince dom? Szczeniak ma ok 8 tygodni. Obydwoje są odrobaczeni,zaszczepieni,sunia będzie wysterylizowana. Przebywają w domu tymczasowym w Katowicach. Mogą zamieszkać w domu,ale także w kojcu. Kontakt 602 180 396 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gg 1788222 [INDENT] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/3386/dsc01209lt.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/9616/dsc01211p.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1729/dsc01212sq.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/5571/dsc01222n.jpg[/IMG] Inne zdj. w następnym poście [/INDENT]
  11. "WŁAŚCICIELKA" posyłała mi dzisiaj sygnały.Wkurzyłam się i oddzwoniłam. Powiedziałam,że nie mam dla niej żadnego psa,bo na działkach psów trzymac nie wolno i TOZ niedługo będzie sprawdzał działki. Zapytałam się ją,czy nie chciałaby chociaż zapytać o sunie
  12. Napiszę dla nich,ale bardziej postawić na emocje,czy bardziej praktycznie?
  13. Może wspólnymi siłami zrobimy ogłoszenia,albo zamówimy pakiet?
  14. [quote name='Jaaga']Odrobaczenie i szczepienie Sary wyszło 100 zł. Justyna, nie bedziesz w Katowicach? Mam zepsuty aparat i nie mam jak wstawić rachunku. Justyna, zmień może pakiet na wspólny. Osobno jeszcze nie są gotowe iść do nowych domów, a każdy chce psa na już. Zakładałam, że jeśli ogłosi się ich razem, to i tak od razu nie będzie odzewu.[/QUOTE] mam zepsuty aparat :( Nie będzie żadnego odzewu...jest to sens? Fuksik też będzie duży...nie wierze,że ktoś zdecydowałby się. Może lepiej by było najpierw wydać Sare?
  15. Mam jakieś wieści,niestety nie całkiem dobre. Maja ma się dobrze,jest nadal w domu stałym,niestety ma bardzo chore nerki i jest leczona.
  16. [quote name='pietrucha204']nad morze ;)? ;)[/QUOTE] Nie,nie...okolice Leszna...domek bardziej na wsi, w około las,cisza,spokój... Pokombinujemy w tym tyg. lub podczas w weekendy z krótką wyprowadzką na halembe do mieszkania mojej znajomej.Ciekawi mnie bardzo jak Puśka sie zachowa.To też dużo powie...
  17. Zamówiłam pakiet ogłoszeń na bazarku dla Fuksika,zamówie jeszcze dla sary
  18. Tylko schronisko wie,a ja nie mam ze schronem kontaktu.
  19. Wiadomo co ma z tą główką? mam królika,który też ma tak główke skręconą,dodatkowo chwieje sie na prawą strone.Prawdopodobnie ma jakąs bakterie w mózgu,która to spowodowała.Podobno to też chwyta psy.koty i inne zwierzaki.
  20. Mnie sie ona strasznie podoba...widze,że Jaaga wyczesała ją,fajnie sie prezentuje.taka misiowata...
×
×
  • Create New...