-
Posts
4583 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by esza
-
Dzisiaj Filemon miał gościa :) Kocurek się spodobał i możemy napisać , że został "zamówiony". Teraz trzeba jak najszybciej wyleczyć Filemona żeby domek się nie rozmyślił :) . Przy okazji zrobiłam zdjęcia. Rana jeszcze się powiększyła, nie wiem jak lekarz da sobie radę z pozszywaniem tego wszystkiego :( . [IMG]http://chatul.pl/forum/files/p1350669_wm_194.jpg[/IMG]
-
Dzisiaj byliśmy z Filemonem na wizycie kontrolnej. Skóry ubyło i rana zrobiła się większa. Martwa skóra została usunięta, rana wysmarowana maścią, okolice rany oczyszczone. Filemona czeka w środę poważna operacja szycia i przeszczepu skóry. Biedak zostanie mocno wygolony i pocięty, niestety jest to konieczne [IMG]http://chatul.pl/forum/images/smiles/smutny.gif[/IMG] . Skóra do przeszczepu będzie wycinana z grzbietu kocurka. O Filemonie można poczytać na chatulowym forum [URL]http://chatul.pl/forum/viewtopic.php?t=1485[/URL] , tam tez więcej zdjęć :(. [IMG]http://chatul.pl/forum/files/p1350584_wm_204.jpg[/IMG] [IMG]http://chatul.pl/forum/files/p1350589_wm_548.jpg[/IMG] [IMG]http://chatul.pl/forum/files/p1350594_wm_470.jpg[/IMG] [IMG]http://chatul.pl/forum/files/p1350605_wm_213.jpg[/IMG] [CENTER][B][COLOR=red]Bardzo prosimy o pomoc w sfinansowaniu operacji, każda złotówka się liczy. [/COLOR][COLOR=#000080][SIZE=2]KONTO VW Bank[/SIZE] 63 2130 0004 2001 0462 3484 0001 [/COLOR][COLOR=red] "darowizna - operacja Filemona"[/COLOR][/B] Można też wpłacić darowiznę online [url]http://chatul.pl/pomoc_finansowa.html[/url] [/CENTER]
-
[B]Wieści z wczoraj.[/B] Dekster po ostatnim zabiegu usunięcia zębów nie czuje sie najlepiej. jak poprzednio rany nie chcą się goić. Niestety, tak jak się obawialiśmy trzeba będzie usunąć wszystkie zęby :(. W tej chwili kocur dostaje antybiotyk w zastrzyku. Zobaczymy co dalej :( [IMG]http://chatul.pl/forum/files/p1350460_wm_870.jpg[/IMG] [IMG]http://chatul.pl/forum/files/p1350462_wm_116.jpg[/IMG] Wczoraj Filemon był na wizycie kontrolnej u weta. Rana po pogryzieniu się goi, tzn. skóra martwieje. Im szybciej to się stanie tym szybciej rana zacznie ziarninować. Jeszcze sporo skóry będzie trzeba wyciąć. Jak już organizm odrzuci martwą skórę będziemy decydować co dalej. Możliwości są dwie - jedna to zostawić ranę otwartą i pozwolić na powolne samoistne gojenie, druga to interwencja chirurgiczna, w tym wypadku trzeba będzie ogolić połowę kocurka i pobierać skórę ze zdrowych miejsc do przeszczepu. W tej chwili nic nie można powiedzieć pewnego, wszystko się okaże za kilka, kilkanaście dni. Na zdjęciach wizyta u weta - wycinanie martwej skóry, to nie boli, więc nie trzeba Filemona poddawać narkozie. [IMG]http://chatul.pl/forum/files/p1350467_wm_370.jpg[/IMG] [IMG]http://chatul.pl/forum/files/p1350468_wm_167.jpg[/IMG] [IMG]http://chatul.pl/forum/files/p1350469_wm_448.jpg[/IMG] [IMG]http://chatul.pl/forum/files/p1350472_wm_900.jpg[/IMG] A tak wygląda pyszczek naszego Filemonka :) [IMG]http://chatul.pl/forum/files/p1350479_wm_185.jpg[/IMG] [B] Jeżeli moglibyście wspomóc leczenie naszych kotów, będziemy bardzo wdzięczni. Konto 63 2130 0004 2001 0462 3484 0001 z dopiskiem "darowizna - imię kota" Każda złotówka się liczy.[/B]
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
esza replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Wyjaśnione :) -
[IMG]http://www.chatul.pl/swieta/chatul2.jpg[/IMG]
-
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dzisiaj został zapłacony rachunek od Jamora 234,00zł. Na koncie zostało 548 zł. Zgodnie z ustaleniem z Avilią kwota ta zostanie przelana na konto Fundacji "Zwierzęca Arkadia". -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Hmm...a nie miał on jej wystawiać końcem miesiąca? Zdzwonimy się z Jamorem.[/QUOTE] Masz zapchaną skrzynkę. Faktury jeszcze nie ma. Pozdrowienia i miziaki dla Aramisa :) -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A ja jeszcze w kwestiach formalnych - nie doszła do nas 2 faktura od Jamora. -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']pewnie nie... a co zawiera rachunek od Jamora na te 486 zl. moze tam jest wpisane szczepienie albo inne zabiegi weterynaryjne... moze Chatul by sprawdzil?[/QUOTE] Rachunek jest za: "Usługi hotelowe dla psa Aramis za okres 04.10 - 31.10.2012" -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Piękna relacja, przyłączam się do wszystkich ochów i achów i oczywiście do pozdrowień dla całej Rodzinki :)) Przyszedł pierwszy rachunek od Jamora na kwotę 486 zł, w tej chwili na koncie Aramisa jest 742,22 zł. Czekamy na drugi rachunek i po odjęciu reszta kasy będzie "wolna". -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Szczęśliwe zakończenie, ptrzymam kciuki i pozdrawiam Aramisa i jego nowy DOM :) -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki :kciuki: -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Nie, pierwszy miesiąc jeszcze nie opłacony - przyjedzie do Was faktura od Jamora na kwotę 486zł.[/QUOTE] Czekamy więc na fakturę. Stan konta Aramisa na dzień dzisiejszy [COLOR=indigo][B]1 178,22 zł[/B][/COLOR] -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Mi nic o drugim koncie nie wiadomo...Tylko o Chatulowym.[/QUOTE] To w takim razie Aramis ma teraz na koncie 1113 zł. Pierwszy miesiąc u Jamora jest opłacony? Jeżeli tak, to mamy jeszcze pieniędzy na 2 miesiące u Jamora, jeżeli nie, to tylko na 1 miesiąc. O ile pamiętam Jamor bierze 560 zł/miesiąc ? Moim zdaniem dobrze by było gdyby Aramis nie był przenoszony gdzie indziej. Przy jego charakterze i dotychczasowych przeżyciach jest to nie wskazane. Sprężmy się i nie przenośmy Aramisa :( edit. W tej chwili na koncie Aramisa jest 1 158,22 PLN . Dokładne rozliczenie będzie wieczorem. -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja się trochę pogubiłam w tych Waszych wyliczeniach. Wychodzi mi, że wpłaty na Aramisa są zbierane na 2 konta, a to chyba nie tak, stałe też idą na chatulowe. Może mnie ktoś oświecić? -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Emiś']Kilka dni temu wysłałam swoją deklarację na dane z pierwszego postu, nie wiem, czy dotarła, bo nie ma jej odnotowanej na wątku rozliczeniowym?[/QUOTE] Wszystkie wpłaty są odnotowane. Robiłaś przelew? -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']kochane proszę o [COLOR=#000000]danych do wplaty przez Paypal, ponieważ jedna z osób deklarujących, jedynie taką posiada możliwość:)[/COLOR][/QUOTE] Fundacja ma konto Pay Pal. Można wejść z tej strony [URL]http://chatul.pl/pomoc_finansowa.html[/URL] Tylko nie ma możliwości edycji więc gdyby ktoś wpłacał będę potrzebowała na PW dane tej osoby i kwotę. I od wpłacone kwoty trzeba będzie odliczyć prowizję jaką pobiera system. edit. Nie zauważylam, że już sprawa rozwiązana :) -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie było mnie kilka dni a tu takie wspaniałe wiadomości :) W tej chwili na chatulowym koncie Aramisa jest 520 zł. Nie zapomnijcie o fakturze wystawionej na dane fundacji. Powiadomiłyście Jamora? -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Na reszcie :) [IMG]http://chatul.pl/forum/images/smiles/dance2.gif[/IMG][IMG]http://chatul.pl/forum/images/smiles/dance.gif[/IMG][IMG]http://chatul.pl/forum/images/smiles/dance2.gif[/IMG] -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']Piany nie biję- nie chce na to tracić swojej siły :)[/QUOTE] Czyli wszystko ok :lol:. Najważniejszy jest Aramis i wszyscy robimy wszystko by mu pomóc i o to własnie chodzi :) -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']to komu będzie się chciało "bawić" w takie coś?[/QUOTE] Można załatwić to w inny sposób. Myślę, że jak dziewczyny podejmą decyzję to powiadomią na wątku. Nie ma co bić piany :cool3: -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']myślę, że nie problem wziąć rachunek=paragon(?) za benzynę. dziewczyny decydujcie się bo nas grudzień zastanie a miejsce przepadnie. Dzwoniłyście do teściowej Katarzyny w sprawie hotelu?[/QUOTE] Rachunek, czy paragon nie wystarczy, musiałaby być faktura z rozpiską jaki samochód, ile pali jaką trasę przebył. Myślę, że przewoźnik nie będzie się chciał bawić w takie rzeczy. Pisałam PW do Avilii z propozycjami jak to "ugryźć" na pewno sobie poradzimy. W tej chwili na koncie Aramisa jest 420 zł, więc niby na przewóz starczy. Piszę "niby" bo przecież trzeba będzie zapłacić za hotel. -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']W sprawie transportu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/136862-Oferta-transportu-zwierzaków-okolice-Katowic-cała-Polska-za-zwrot-kosztów-paliwa/page5[/URL] Ale nie wiem, czy to aktualne. Nie można by robić rozliczeń w 1. poście? Na podanym linku są tylko wpływy, a deklaracji nie ma. Byłoby łatwiej. Wiem, że deklarowałam 20zł/mies. Dorzucę 20zł jedorazowo na transport.[/QUOTE] Jeżeli trzeba cos dopisac do watku na naszym forum to nie jest to problem :). Ja nie jestem osobą decydującą. Udostepniłysmy jedynie konto, a wszystkie decyzje podejmują opiekunki Aramisa. -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziewczyny może napiszcie kogo pytałyście o transport, jaka była odpowiedź, choćby orientacyjne koszty przewozu Aramisa. Jest miejsce u Jamora i naprawdę trzeba by się sprężyć. -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
esza replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A tutaj pytałyście? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/176436-Oferuj%C4%99-transport-za-zwrot-koszt%C3%B3w-%28%C5%81%C3%B3d%C5%BA-W-wa-dowolne-miejsce-w-Polsce-%C5%81%C3%B3d%C5%BA-W-wa%29[/url]