Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. dogomanka umówi się z Państwem na wizytę :loveu:
  2. ech, nie mam pomysłu na NERUSIA, tak długo...
  3. tak, dogomanka ma mi dać znać czy będzie mogła :)
  4. poszukiwania osoby do wizyty przedadopcyjnej trwają...
  5. napisałam już do missieek, a jeżeli ona nie będzie mogła to karusiap obiecała podjechać w poniedziałek :) z Krakowa jednak bliżej niż z Katowic! w temacie wyjazdu - Pan mówi, ze ma swiadomosć wszystkich formalności i wymogów lae to nie zmienia decyzji, pies jedzie też :)
  6. ech krzykacze są w modzie... a jamniolek po przejściach musi głośno obwieszczać swiatu swoje nieszczęście! będziemy ogłaszać do skutku ;)
  7. rozmawiałam z panem z Olkusza, wady FIZI go nie przeraziły, formalności w postaci kontroli przedadopcyjnej, sterylki itp również przyjął spokojnie. teraz pytanie - czy ktoś po weekendzie mógłby z panem się spotkać i pogadać?
  8. cholera jasna... skąd ona się wzięła bidula!
  9. [B]betinka24[/B] a czy on ma jakies imię w tym schronisku? czy mamy go same ochrzcić przy wrzucaniu na adopcyjną ND?
  10. dzięki halbina :loveu: niestety pani nie zadzwoniła, obawiam się, ze nadzieje sa złudne, zapytała jak rozmawiałyśmy o wielkość FIZI i być może to ją zniechęciło? dodatkowo FIZIA została wysłana do Niemiec do Fundacji...
  11. niestety nie... a dziś zapomniałam telefonu jak na złość :( został w domu a ja do wieczora w pracy!
  12. e tam zginął... nikt go raczej nie szuka :(
  13. sunia jest w Katowicach, ona bardzo ładnie komunikuje z psami i sukami, potrafi się dogadać chociaż jest zadymiara w pierwszym momencie. powoli się uspookaja jeśli chodzi o szczekanie - chyba trzeba jej poczucia bezpieczeństwa i towarzystwa innego psa (to jej służy). dziś był telefon o nią, pani powiedziała, że jeszcze się odezwie...
  14. jeeeej, taki dziadunio :( kto mógł go wywalić?
  15. niestety... mozliwe :(
  16. no i temat chętnych z ogródkiem ucichł :( a innych chętnych nadal brak...
  17. wiem, ze ona ma radochę z takiego buszowania ale obawiam się że tu chodzi o ogródek działkowy gdzie nikogo nie ma na stałe i pies ma być żeby odstraszć intruzów... odwiedzany raz na jakiś czas. zobaczymy, jak się odezwą to pogadam i sprawdzę ludzi.
  18. suuuuuper! ja mam informację od sąsiadki, że ktoś tam jest nią zainteresowany ale z tego co mówiła chce FIZIE "na ogródek"... przecież jej nie dam na ogródek!!! ale zaczekam, pogadam z tym kimś!
  19. wyróżnij, proszę... i podaj mi na pw albo maila numer konta na te 12 zł ;) ja już tyle na to suczydło kasy wydałam, że 12 zł mnie nie zbawi.
  20. a ile taka aukcja wyróżniona kosztuje?
  21. bardzo dziękuję maciaszku!!!
  22. FIZI zakończyło się [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=290752765"]allegro [/URL], czy ktoś mógłby wystawić nowe? i dodać jakąs fotkę ze strony 15? bardzo prosimy... :(
  23. FIZIE teraz suszy po chipsach i pije jak smok, na dodatek ona jak jest w stresie to zaraz pije więcej czyli teraz mam MEGA PIJAWKE w domku ;) a Kastor ją wygryzł z kennela i się tam uwalił, musiała spać na podłodze przed kenelem bo na jego legowisko nie miała odwagi wejść.
×
×
  • Create New...