Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. koszmar, koszmar, koszmar... brak mi słów na kolejna bidę :(
  2. to z katowickiego wątku... aaaaaaaaa gdzie go wsadzimy zanim zmarnije? taki piekniak!!! [QUOTE]Piękny doberman. Przywieziony z interwencji. Pijany właściciel trafił do izby wytrzeźwień, a po jej opuszczeniu po psa się już nie zgłosił (a minęło już trochę czasu..) . Dobek ma około 5 lat, guza na kręgosłupie i w chwili obecnej stan zapalny oka. Jego numer to 583/08. Siedzi w boksie numer 827. [IMG]http://images25.fotosik.pl/233/81af9b753f45d25d.jpg[/IMG] [url]http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...a1676ef7f3cd85[/url][/QUOTE]
  3. ten link Anetka nie działa :(
  4. eeeea ja kojec w którym był TOBIASZEK jest zajęty :(
  5. dwa nowe dobcie :( cioteczki co o nich mozna napisac w ogłoszeniu? czy jest szansa na więcej fotek?
  6. MOZA się przypomina i bardzo prosi o pomoc - trzeba nam tymczasu na dwa tygodnie!!! tylko dwa potem wraca do Milki, prooooooooszę!
  7. z co z EGONKIEM? zakładamy mu osobny wątek?
  8. ja o MORI pamiętam :( jakos leży mi na wątrobie bardzo tylko nijak nie umiem nic dla niej wymyślić :( to taka strasznie smutna sunia...
  9. bunny80 a możemy jakos się umówic na spacerek? baaardzo chciałabym poznać SPOTIEGO :)
  10. oooo nareszcie trafiłam na tego przystojniaka! jakos mi umknął wczesniej (wstyd mi :() prosze opiszcie jego historię i stan krótko i wrzuce go na www naszą!
  11. a gdyby tak na pozytywnym forum poprosić? założe tam wątek!
  12. no to klops :( Pan Wisesław to własnie człowiek, na którego liczyłyśmy z Wafelkiem, szkoda, że tak się złożyło :(
  13. lena_zet, wybacz ale ja nie jestem upowazniona do dawania komukolwiek numeru telefonu Wafelka, możesz kontaktować się z nia poprzez dogomanię a ja ze swojej strony poprosze ją jeszcze raz zeby odezwała się do Ciebie jak sprawy stoją.
  14. Milka, u której MOZA jest w DT zrobiła allegro, dziekuję Wam za chęci i pewno uśmiechnę sie kiedy będzie potrzebne kolejne! [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=380877783[/url]
  15. jeszcze nic nie wiem, wstępnie udało się jednego z naszych zdolnych kursantów namówić miał tylko sprawdzic jak stoi z czasem, powinna się do Ciebie odezwać Wafelek w tej sprawie ;) mój gapcio niestety przy obecnej pogodzie ledwo wychodzi na spacery :(
  16. ŻABKA znalazła domek wczoraj! teraz trzymajmy kciuki żeby domek nie wymiękł i wywązał się z umowy adopcyjnej i kochał psinkę ;)
  17. dziś ŻABKA prezentowana będzie na festynie ;) dzięki naszej kochanej amikat!!!
  18. zobaczymy czy moja ekipa ma jakies plany na to popołudnie, moze kogoś uda się zwerbować, nic nie moge obiecać niestety tak na 100% :(
  19. hmmmmmm a o której godzinie? bo do licha, do południa to ludziska pracują!!! sorrry teraz widzę godzinę! pokombinuję co się da zrobić ;)
  20. wiem, że obiecałam tekst ale normalnie nie mam czasu... buuuuuuu :placz:
  21. ŻABKA do góry szukać domku!!! oby udało się do Bytomia małą zabrać!
  22. oj oj niedobrze to wszystko wyglada :( jeśli chodzi o potencjalną "pracę" ZIUTKI to kako80 zwróciła uwage na kilka bardzo ważnych kwestii. rok temu szkoliłam dwa ONki, które miały współpracowac z ochroniarzami i przyznam, ze miałam bardzo mieszane uczucia - panowie bardzo różnie do nich podchodzili - jedni z życzliwością i chętnie uczyli się "instrukcji obsługi", inni na zasadzie "muszę bo pracodawca kazał". ważne żeby z właścicielem firmy przegadać te wątpliwości. a z drugiej strony to i tak lepsze niż schron jeżeli nikt inny ZIUTKI nie pokocha! zostawiania przywiązanego psa na balkonie nie będę komentowała ^&$%#%$&((&^
  23. kochani, sprawa komplikuje nam się z dnia na dzień :( zaczyna być ciężko, ze względu na upierdliwa sąsiadkę i cieczkę MOZY... potrzebny nam krótki tymczas, na dwa tygodnie do czasu wyjaśnienia pewnych spraw no i oczywiście cały czas rozglądamy się za domem stałym!!!
×
×
  • Create New...