[quote name='Iza i Avanti'][FONT=Verdana]Przed chwilką skończyłam rozmawiać z Panem Mirkiem, właścicielem przytułka... [/FONT][FONT=Verdana]
Opowiedział mi o małżeństwie, które 3 tyg. temu było u niego w przytułku... Miziali boksia, całowali, ale odjechali bez psa... I wiecie co? Wczoraj wieczorem wrócili! I zabrali dziadziusia do domu!!!
Powodzonka Dziadziu w nowym domku...
[/FONT][/quote]
jak ja czekałam na taką wiadomość :lol::multi::multi::lol: