Jump to content
Dogomania

olenka_f

Members
  • Posts

    7715
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by olenka_f

  1. pewnie będzie tęskniła, bo się z nami zżyła ale dom to dom ja mam tylko jedną wątpliwość: czy DT jest z opcją DS, bo zastanawiam sie jaki sens ma targanie emcjami tej suni jeśli będzie musiała znów za chwilę przez to przechodzić. Karwi jest u nas dobrze i chyba trzeba by się było zastanowić, czy takie huśtawki emocjonalne są jej potrzebne.
  2. ale mnie zostawił :( cholera tak strasznie ciężko jeszcze dołożyła mi Rodzynka a dom na nią czekał :( wyszły z parwo dwa maluchy Michałek i Figunia a Elcia pojedzie do domu który czekał na Rodzynkę Simba poszła do domu
  3. Dziś odeszła Rodzynka i mój ukochany Ziaro :( to są właśnie tekie dni kiedy jestem pewna że się nienadaję
  4. tak to jest , jak było z nią tak bardzo źle to było zainteresowanie a teraz jak ktoś przychodzi to mówi "a to ta Dejzi" i idzie dalej wkurza mnie to bo zawsze te dobre psy siedzą w schronie dłużej niż te głupkowate :(
  5. Dejzi rządzi w boksie no i niestety nie wzbudza zainteresowania :(
  6. Karwia jest w Starogardzie Gd :) nie ma za co Awit :)
  7. jeszcze raz kiedy ma być ten wyjazd z psami to tak sobie bo Karwucha zazdrosna jest bardzo i potrafi pokazać ząbki
  8. kiedy Karwia ma jechać pogubiłam sie a muszę to wiedzieć
  9. kochana Swiat :) dziś poszedł do domu Chek parwo zbiera żniwo :(Nemo, Antosiu i Gajeczko - żegnajcie maluszki :(:(:( walczymy o Stefanie, Figunie i Rodzynkę
  10. kochani już nie ma w schronie Puki Szczęściary Bajki Kory i Kusej :)
  11. do domu poszła Busia, Jędrek i Ewa oraz szczeniaczek Misia :)
  12. [quote name='ŚWIAT']Na Trójmieście ogłoszenia mają: koty Lesiu, Ewcia pies Krakers szczeniaki:Simba, Stefania,Antoś, Gaja, Misia, Tosia,Rodzynka,Michał, Ares, Figa, Kolik.[/QUOTE] dziękuję Swiat czy ja Ci dziś mówiłam że Cię kocham :)
  13. SWIAT wspaniała kobieto - dziękuję :) co do pieska , uważam że jak przyjedzie Promyk ktoś powinien człowiekowi wskazać psa, skoro tak schowany ciężko go namierzyć cholery można dostać z tymi zdjęciamy, zwłaszcza w tej różowej osranej bluzie :)
  14. dziś Oli obudził mnie piszczeniem - chciał żeby go głaskać i utulić pod kołdrą zawsze mam ciarki, zawsze ale on chyba sie taki całuśny zrobił
  15. SWIAT dziękuję za ogłoszenia, kochana jesteś pojechałam dziś na interwencje, musieliśmy mieć przewodników Policje za diabła nie trafilibyśmy jechaliśmy jakieś 10 km miedzy polami, to nawet droga nie była tylko miedza, na około pola i nic więcej gdzieś tam w oddali pod lasem jakiś dom, który kiedys był domem, szopy, jakieś składziki tam na tym totalnym odludziu, bez prądu mieszka 87 letnia pani ma 3 suczki, dwie widzieliśmy z oddali pewnie poszły za właścicielką bo jej nie było w domu, tą co była przy pseudo budzie na łańcuchu zabrałam sunia ma śmiało 14 lat i guza na brzuszku, traciła równowagę :( w klatce, chyba dla królików kiedyś była choć mi się wydaje że za mała było 11 szczeniaczków brzuszki wielkie, myślałam że mają strupy na główkach ale nie to gniazda pcheł wżerające się w skórę w chlewiku przywiązana łańcuchem chuda biała koza z czerwonym sznureczkiem na szyi, kury jakieś 7 też zamknięte z brakami opierzenia , muszę tam wrócić ale najpierw musze znaleźć dom dla kozy każdy budynek z dziurawym dachem i ścianami jak ta kobieta tam żyje, ja sobie nie wyobrażam dojazdu do niej zimą tragedia i tej pani i jej zwierzątek
  16. kochane maleństwo, na koty nie raguje to znaczy że słabnie, żle się czuje czy zmądrzała ?
  17. Kasiu ale to i fortekoru nie macie, wysyłam dziś priorytetem poleconym jedno i drugie niech szlak tą pocztę, złożę reklamacje ale czy to coś da, Nika musi miec leki
  18. za sierpień zapłacone, mam nadzieję że doszło Kasik ja wysyłałam caprodyl i fortekor w dniu którym poszły pieniądze kurcze nie mam potwierdzenia teraz, mam w domu Kasia na ten moment mam caprodyl na 25 kg , to trzeba będzie dzielić ten mniejszy może dotrze do Was ale coś mi mówi że musze rek;lamacje składać skoro go nie masz fortekor będę załatwiać , cholera no
  19. Kasiu caprodylu powinnaś mieć na miesiąc, rany ile ona musi tego jeść, biedactwo aż tak cierpi?
  20. nie w Starogardzie, rozsiały się guzy a ona sama bardzo źle się czuje
  21. Murzynek poszedł do domu :) mamy kolejne kociaki, chore bardzo Mona koszmarnie chora, jest w szpitalu :(
×
×
  • Create New...