[quote name='GoniaP']Kochani, będę miała sieć. Tylko kto ją ode mnie odbierze??? Jakie są ustalenia na jutro? Hakitko, czy ktoś z Tobą pojedzie?[/quote]
Super!!! :multi: :multi: :multi: Dziękuję bardzo!!! :Rose:
Zadzwonię do Ciebie później i się umówimy, gdzie możemy podjechać po sieć.
Hmm...:cool3: jeszcze nie wiadomo, kto ze mną jutro pojedzie, ale klaruje się, że sama na szczęście nie będę...:cool3: Wszystko się wyjaśni wieczorem...:roll: