Jump to content
Dogomania

Hakita

Members
  • Posts

    4565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hakita

  1. Super...:loveu: Ucałowania dla Fineczka...:loveu:
  2. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Cudownie... :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  3. Jakie wieści o potencjalnym domeczku dla Kropeczka??? :cool3:
  4. Bartusiu, do góry Psiaczku!!!
  5. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Jakie to Cudo!!! No Cudeńko!!! :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: Ale się cieszę!!!:bigcool: Jestem zakochana...:iloveyou: :loveu: Brawo, brawo!!! Dziękujemy...:modla::Rose: :laola:
  6. Czyżby nikomu się nie podobał ABIS??? :roll: Nikt tu nie zagląda...:placz: A Psiaki nadal w lesie...:placz: Byliśmy tam, ale cisza jest przerażająca...:shake: Tak, jakby las był całkiem pusty...:-(
  7. [quote name='Justa74']Dziewczyny, pomóżcie, nie wyświetlają mi się zdjęcia Ricza, a chciałabym go zobaczyć z bliska, jego pycholek i oczy. Widzę tylko te zdjęcia ostatnie, gdzie jest z daleka...[/quote] Ale jakie zdjęcia??? :razz: Czasem coś się dzieje i nie wyświetla niektórych zdjęć, ale to minie. :lol:
  8. [quote name='diana79']a co jest z Apsikiem poza jego ogromnym długiem? ma już nowy dom ?[/quote] Niestety nie...:shake: :placz: Domek dla Apsika jest pilnie potrzebny...
  9. No gdzie Wy wszyscy jesteście??? :placz: Dlaczego nikt Apsiczka cudownego nie odwiedza i mu nie pomaga??? :placz: Apsiczku kochany trzymaj się!!! Będzie dobrze!!! :cool1:
  10. Aż się serce raduje, jak czyta się takie wiadomości...:loveu: i łezka w oku też się kręci...;-) na szczęście z radości...:loveu: Wielkie ukłony dla Dziewczyn po raz kolejny...:calus: i dla Izy, że dała wielkie szczęście Wodniczkowi...:calus: Proszę wycałować Wodnisia ode mnie...:loveu:
  11. Czekoladka na górę!!! :multi: I całusy wielkie dla Ciebie...:loveu:
  12. Bartuś nadal w hotelu??? :-( Potrzebny chociaż DT...:-( Czekamy na foteczki z niecierpliowścią...:p Bartuś na samą górę prosimy!!! :multi: Domku gdzie jesteś, kochany domku??? :cool3:
  13. Wspaniale, że jest szansa na szczeście i domek dla Finusia...:loveu: Bardzo się cieszę!!! :multi: Martwię się o Apsika...:-( Martwię się o nową bidulkę Lucky...:-( Ale wierzę, że wszystko pozytywnie się zakończy...
  14. Aż się serce raduje, jak czyta się takie wiadomości...:loveu: i łezka w oku też się kręci...;) na szczęście z radości...:loveu:
  15. Słodkie oczęta Kropeczka, niech go zaprowadzą do ukochanego domeczka...:evil_lol:
  16. No co tu taka cisza???!!! :cool1: Apsiczek do góry, do góry!!! :multi: :multi: :multi:
  17. No Halu, ale ta Tosinka cudowna!!! :loveu: To kiedy mamy szanse na przejażdżkę...??? :cool3:
  18. Ach...zapomniałam poinformować...niestety Kluseczek nadal nie ma domku...:-( Nie wiem, co się dzieje, ale tego Psiaka nikt nie chce...:placz: Jedni go zabierają, a później oddają, drudzy go chcą, a po chwili nie chcą...:placz: Dlaczego tak się dzieje???!!! :mad: Ten Psiak już tyle przeszedł...:-( Jest na razie u Madzi naszej kochanej i cały czas szukamy dla niego domku, więc ponawiam i tu apel o pomoc w szukaniu tego jedynego, ukochanego domeczku... No chyba, że Madzia już nie odda Kluseczka...??? :cool3: :evil_lol: Poza tym uznałyśmy z Madzią wspólnie, że już nadszedł czas, aby Klunio otrzymał nowe imie, choćby tymczasowe, chcemy żeby przestał być bezimienny. Madzia zadecydowała, ja nie miałam również oporów przed tym pomysłem (bardzo mi się podoba :diabloti:) i od wczorajszego wieczoru Kluseczek stał się ABISEM!!! :multi: ABIS zdrowiutki jak rybka szuka domeczku Kochani...:razz:
  19. Norcia, Ty moje Cudeńko tańczące do Cioteczki...:loveu: :loveu: :loveu:
  20. [quote name='ellfica']Ehhhhh, ja to się tylko cieszę, że Wam się spodobało i mam nadzieję, że teraz te niedzielne spotkania w Dębogórze wejdą nam w krew :razz: To my dziękujemy ! Ania, Asiu, tak sobie myślę, że mogłyśmy zrobić sesję zdjęciową Norce! Taka z Niej piękna modelka ! :loveu:[/quote] Nie, nie Kochana! To my dziękujemy z całego serca!!! Było wspaniale!!! :loveu: Jestem za...sesją zdjęciową...:evil_lol:
  21. Witaj Cudowny...:loveu: Domeczku, domeczku kochany, gdzie jesteś??? :cool3:
  22. Bardzo się cieszę, że operacja się udała...:multi: Biedne te oczęta słodkie...:placz: ale trzymamy kciuki, może jeszcze się uda...:razz:
  23. Domeczku kochany, gdzie jesteś??? :roll:
  24. Ach...jaki to kochany Psiak...:loveu:
  25. Kropeczku kochany zmykaj do domeczku!!! :loveu:
×
×
  • Create New...