-
Posts
4565 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hakita
-
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Super...:loveu: Ucałowania dla Fineczka...:loveu: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Jakie wieści o potencjalnym domeczku dla Kropeczka??? :cool3: -
Bartek mix podhalana. Znaleziony nieprzytomny. Wa-wa.
Hakita replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Bartusiu, do góry Psiaczku!!! -
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
Hakita replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
Czyżby nikomu się nie podobał ABIS??? :roll: Nikt tu nie zagląda...:placz: A Psiaki nadal w lesie...:placz: Byliśmy tam, ale cisza jest przerażająca...:shake: Tak, jakby las był całkiem pusty...:-( -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
Hakita replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justa74']Dziewczyny, pomóżcie, nie wyświetlają mi się zdjęcia Ricza, a chciałabym go zobaczyć z bliska, jego pycholek i oczy. Widzę tylko te zdjęcia ostatnie, gdzie jest z daleka...[/quote] Ale jakie zdjęcia??? :razz: Czasem coś się dzieje i nie wyświetla niektórych zdjęć, ale to minie. :lol: -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']a co jest z Apsikiem poza jego ogromnym długiem? ma już nowy dom ?[/quote] Niestety nie...:shake: :placz: Domek dla Apsika jest pilnie potrzebny... -
Apsik mix pomeraniana w końcu znalazł dom!!!! :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
No gdzie Wy wszyscy jesteście??? :placz: Dlaczego nikt Apsiczka cudownego nie odwiedza i mu nie pomaga??? :placz: Apsiczku kochany trzymaj się!!! Będzie dobrze!!! :cool1: -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
Hakita replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Czekoladka na górę!!! :multi: I całusy wielkie dla Ciebie...:loveu: -
Bartek mix podhalana. Znaleziony nieprzytomny. Wa-wa.
Hakita replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Bartuś nadal w hotelu??? :-( Potrzebny chociaż DT...:-( Czekamy na foteczki z niecierpliowścią...:p Bartuś na samą górę prosimy!!! :multi: Domku gdzie jesteś, kochany domku??? :cool3: -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Wspaniale, że jest szansa na szczeście i domek dla Finusia...:loveu: Bardzo się cieszę!!! :multi: Martwię się o Apsika...:-( Martwię się o nową bidulkę Lucky...:-( Ale wierzę, że wszystko pozytywnie się zakończy... -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
Hakita replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Aż się serce raduje, jak czyta się takie wiadomości...:loveu: i łezka w oku też się kręci...;) na szczęście z radości...:loveu: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Słodkie oczęta Kropeczka, niech go zaprowadzą do ukochanego domeczka...:evil_lol: -
Apsik mix pomeraniana w końcu znalazł dom!!!! :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
No co tu taka cisza???!!! :cool1: Apsiczek do góry, do góry!!! :multi: :multi: :multi: -
No Halu, ale ta Tosinka cudowna!!! :loveu: To kiedy mamy szanse na przejażdżkę...??? :cool3:
-
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
Hakita replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
Ach...zapomniałam poinformować...niestety Kluseczek nadal nie ma domku...:-( Nie wiem, co się dzieje, ale tego Psiaka nikt nie chce...:placz: Jedni go zabierają, a później oddają, drudzy go chcą, a po chwili nie chcą...:placz: Dlaczego tak się dzieje???!!! :mad: Ten Psiak już tyle przeszedł...:-( Jest na razie u Madzi naszej kochanej i cały czas szukamy dla niego domku, więc ponawiam i tu apel o pomoc w szukaniu tego jedynego, ukochanego domeczku... No chyba, że Madzia już nie odda Kluseczka...??? :cool3: :evil_lol: Poza tym uznałyśmy z Madzią wspólnie, że już nadszedł czas, aby Klunio otrzymał nowe imie, choćby tymczasowe, chcemy żeby przestał być bezimienny. Madzia zadecydowała, ja nie miałam również oporów przed tym pomysłem (bardzo mi się podoba :diabloti:) i od wczorajszego wieczoru Kluseczek stał się ABISEM!!! :multi: ABIS zdrowiutki jak rybka szuka domeczku Kochani...:razz: -
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
Hakita replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
Norcia, Ty moje Cudeńko tańczące do Cioteczki...:loveu: :loveu: :loveu: -
Cudowne Szczeniaczki znalezione w lesie już w domkach!!!
Hakita replied to escalade74's topic in Już w nowym domu
[quote name='ellfica']Ehhhhh, ja to się tylko cieszę, że Wam się spodobało i mam nadzieję, że teraz te niedzielne spotkania w Dębogórze wejdą nam w krew :razz: To my dziękujemy ! Ania, Asiu, tak sobie myślę, że mogłyśmy zrobić sesję zdjęciową Norce! Taka z Niej piękna modelka ! :loveu:[/quote] Nie, nie Kochana! To my dziękujemy z całego serca!!! Było wspaniale!!! :loveu: Jestem za...sesją zdjęciową...:evil_lol: -
Bartek mix podhalana. Znaleziony nieprzytomny. Wa-wa.
Hakita replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Witaj Cudowny...:loveu: Domeczku, domeczku kochany, gdzie jesteś??? :cool3: -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Domeczku kochany, gdzie jesteś??? :roll: -
Agata była u Bumernga,teraz ma dom pod Bonn :) cuda sie zdarzają
Hakita replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Ach...jaki to kochany Psiak...:loveu: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Kropeczku kochany zmykaj do domeczku!!! :loveu: