Witaj Słoneczko cudowne!!! :loveu:
Apsik jest po operacji i ma przyszyty pęcherz do brzuszka, trzeba mu wyciskać mocz...:-(, ale ponoć to nie jest wcale takie trudne...;)
Dlaczego nikt nie chce tego Cudeńka???
Smutno bardzo, że nie da się już nic zrobić dla tych kochanych oczek...:-(
Cieszę się bardzo, że pojawiły się widoki na domeczek!!! :loveu:
Czy to raczej pewna sytuacja??? :cool3:
[quote name='asiuniap']Na allegro jest 1 obserwator, jeśli cokolwiek to znaczy :cool1:[/quote]
No właśnie, ale trzymamy kciuki...
Bartuniu kochany, przypomnij się wszystkim!!! :loveu:
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2623/hpim1440gd0.jpg[/IMG]
Ewcia, nikt się nie odzywał??? :cool3:
Ja już nie wiem, co myśleć...:placz: Na razie jeden obserwator, ale oni mnie na chwilę obecną tylko wkurzają!!!
Stello kochana, gdzie ta Twoja miłość jedyna???
Trochę mnie nie bylo i biegnę się dowiedzieć, jak się czuje Syneczek???
Neris, nie wiem, jak to możliwe, bo się nie znamy osobiście, ale przyśniło mi się dziś, że się spotkałyśmy i opiekowałaś się nowo znalezionym psiakiem...:evil_lol:
Trochę mnie nie było i dużo miałam do nadrobienia w czytaniu...:roll:
Jak się czuje Psineczka??? Mam nadzieję, że z każdym dniem coraz lepiej.
Aukcja napisana pięknie...:loveu:
Nie ma za co dziękować, oby domek się znalazł...:loveu:
Jak na razie niestety nikt nawet nie obserwował...:-(
Ale nie załamujmy się, domek się znajdzie!!! Napewno!!! Musi!!!
A ja to się poryczałam...:placz: Wzruszyłam maxymalnie...:-( Jak takie biedne Zwierzątko szybko potrafi zaufać człowiekowi, nawet po ciężkich doświadczeniach...:-(
Bardzo się cieszę, wspaniałe wiadomości. :loveu:
Czekamy niecierpliwie na foteczki...;)
Nie wiem, nie wiem, jak można...:shake:
Serce mi pęka, jak patrzę na tą cudowną, słodką mordkę...
Dlaczego ja nie mogę...:placz:
Apsiczku, ja wierzę, że jeszcze zaznasz prawdziwego szczęścia...