Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Mrówa, przecież Ty stracisz majatek na dojazdy do Maksi. Kochani, czy nie możemy wesprzeć Mrówy ze skarpety Maksi? Przecież Mrówa specjalnie do niej jeździ co drugi dzień po 30 km w jedną stronę. A wiecie jakie są ceny paliwa! Ja już sama tego nie liczę, bo przestalbym jeździć do schronu. A Dorota jest potrzebna Maksi...
  2. A Romeczek zawsze będzie miał nasze wsparcie. Musimy się razemtrzymać....kochani..razem, to najważniejsze. Nie czyni błędów ten, kto nic nie robi.
  3. tak..ja też się nasłuchałam na wątku Moni i krecika...a to wszystko nie z mojej winy. Zresztą , trudno tu o winach mówić. Ja po prostu zbyt obrazowo opisuję. Zbyt się w to wczuwam. Ehhh..szkoda wspominać.
  4. Mrówa...ja się bardzo denrwuję adopcja Bulinki.... Czy ta dziewczyna aby na pewni zdaje sobie sprawę co robi? Że to stary piesek... kochany ale płochliwy?
  5. Iwona gdzie...co tak cicho...? Ciotki wydajemy w sobotę Bulinkę...to wielkie wydarzenie. Rozumiecie co to dla niej za stres? Dla Bulinki oczywiscie. I do tego Weszka ma problemy z wizytą przedadopcyjną.
  6. coś dzisiaj długo na tym spacerku........... :cool3:
  7. dzięki Asi Rumcajs wstawioy na grupę 4tą...jamniorów.
  8. zobaczcie...ciotki przyszły..to się odezwą.. :p
  9. Asia a masz jakieś foty Pikusia? To wstaw tu...
  10. Pikuś...mały jesteś, ale ciotki cię zobaczą
  11. mała, nieśmiała Reksia...w górę.
  12. chłopoak jest wyjatkowej urody. :crazyeye:
  13. ale...... do nowego właściciela będzie my mieć duuuże wymagania. Po pierwsze..Tija uwielbia spacery...długie i bez smyczy. Słucha się dziewczyna, więc nie ma potrzeby. Tija lubi wpadać jak torpeda do rzeki. Sprawia jej to przyjemnosć. Możemy ewentualnie zamienić rzekę na jezioro. Oczywiscie o odpowiedniej klasie czystości... :mad: Lubi również mizianka, drapanka, wariowanka i głaskanka. To wszystko należy jej ofiarować w olbrzymich ilościach. Inaczej nici z tej cudnej psiny.
  14. No to gratulacje! :multi: Bono chyba poczytał na dogo o tym kagańcu! :evil_lol:
  15. Mrówa, a co my niby tu cały czas robimy jak nie ogałszamy i trąbimy o psiakach obornickich? :mad:
  16. Gabi jest piękna. Na pewno ktoś jej da szansę.
  17. cześć Rumcajs o poranku, zobaczymy co dziś będzie się działo na allegro. :evil_lol:
  18. Yona....jeden ale trafiony wystarczy.... :razz:
×
×
  • Create New...