Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. a tu Pikuś pokazuje co ma...... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/5823/img0507wm1.jpg[/IMG][/URL]
  2. no a tu..ekhhhhmmm.....Pikuś. :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/4033/img0504bz3.jpg[/IMG][/URL]
  3. Pikuś obwą****e Dino [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img127.imageshack.us/img127/2959/img0477fs0.jpg[/IMG][/URL]
  4. a tu pIkuś rozmawia z Dino....o czym..tego nie wiem. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img486.imageshack.us/img486/1909/img0478jt3.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3936/img0450vk7.jpg[/IMG][/URL]
  6. hie..hie...hie.... Dusia Cię jeszcze zaskoczy...jak znajdzie ukochany domek.....
  7. hehhe...dobrze to wyglądam...ja, zawsze mi to babcia mówi. Ale Fryta to po prostu jest gruba. :haha:
  8. tylko że ja nie mam żadnych fanych fotek Reksi. :oops: Dopiero jutro............
  9. nie ...no .Bianka tak jak Cię lubię kobieto...to tak Cię właśnie uduszę..... :evil_lol:
  10. Bianeczko....a skąd ta nagła zmiana zdania..... :diabloti:
  11. Ma się rozumieć, że Duśka piękna....
  12. nie no Bianka...ja więcej takich fot nie zniosę.... :shock: :roflt: :ylsuper:
  13. a...kupiłam dziś OFFa... co by spokojnie isć nad rzekę. :evil_lol:
  14. jakby co..ja mogę tez dosłać kilka fotek...a co.
  15. Hakitka...bo to dla nich wielka szansa.... naprawdę
  16. kto ogłosi Dusie w innych niz allegro stronach??? Tekst dam ja..mam jużgotowy. Tylko sięzgłaszać.....
  17. cioteczka Bianeczka...chce moje nerwy sprawdzić... jutro takie foty porobię Dusi że Ci oko zbieleje.....
  18. słuchaj..Ania..to podpowiedz barona i Astora. To też ładne psy
  19. witam wszystkich serdecznie..witam. Widzę, że Agusia już tu jest. ;) Jutro zobaczę naszą panienkę.
  20. sie ma rozumieć.... no to dalej ciotki, do roboty. Bo ostatnio nam tylko głupoty w głowach. I wcalę tu nie piję do Anuli........ :diabloti:
  21. no tak...my tu gadu dagu..a Banieczka to wykorzystuje.... Gdzie zdjecia Fryciastej? :razz:
  22. hehhe....no i wszystko jasne. :diabloti: Anusia....ja bardzo proszę sie zając czymś poważnym a nie o libacjach alkoholowych czytać. :evil_lol:
  23. ja im będę tylko allegro robiła Na innych się nie znam
×
×
  • Create New...