Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. no jak to gdzie byłam? :mad: A kto się urabia od rana po łokcie? Teraz idę się wykąpać...bo sama nie mogę znieść swojego zapachu.
  2. wiesz Iwona...zamknęłam mu wątek, bo sięzrobiło na nim baardzo gorąco. Ja w sprawie dina nie potrzebowałam nerwów tylko rozsądnej pomocy. A teraz z Dinusiem pracujemy. I jest lepiej. Potrafi sięfacet odszczeknąć. :razz:
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/286/img1234wf3.jpg[/IMG][/URL]
  4. napisałam juz wszystko koleżance na PW. :diabloti:
  5. Kiedy przyszłam do schroniska, Dusi nie mogłam znaleźć. Pani Ola mi powiedziała, w której budzie Dusia przesiaduje i poszłam tam. Duśka rzeczywiscie w niej siedziała. Kiedy mnie zobaczyła zaglądającą...cofnęła się. Jednak gdy uklękłam i zaczęłam do niej przemawiać...wysunęła nosek. Na tyle się wychyliła, że mogłam podpiąć smycz i powoli ją wyciągnąć na zewnątrz.
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img469.imageshack.us/img469/494/img1238kg1.jpg[/IMG][/URL]
  7. Anka...a czy Ty przypadkiem nie byłaś dziś w schronie? :diabloti:
  8. no Szamanku, na pewno ktoś cię polubi.
  9. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6526/img1237dj7.jpg[/IMG][/URL]
  10. bo jakby co Dino się nadaje... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2931/img2349dt7.jpg[/IMG][/URL]
  11. dzisiaj Dusię czesałam. Ależ ja jej sierści wyciągnęłam! Po prostu mozna by z tego łabędzie gniazdo uwić. :diabloti:
  12. u nas całkiem ładnie się zrobiło. Ale jak posżło z Maksi Mrówie, to już ona sama powie. ;)
  13. heh....byłam dziś u Rumcajsa... ależ z nigo prawdziwy rozbójnik. Szczeka jak szalony.
  14. mam zdjećia Reksi..ale nie są rewelacyjne. Ona jak jużsięprzytuli do człowieka to koniec. Nie można jej odkleić.
  15. Haili....a nie chcesz jeszcze psa do pilnowania domu i ogrodu? Bo jakby co..zaarz Ci coś podsunę. :razz:
  16. kiedy przyjechałam o 10 do schroniska...Monia i Krecik wracali już ze spacerku. Kreciol rozkochał się w wypadach nad rzekę. :evil_lol:
  17. kto wystawi Pikusia na inne strony jak allegro?
  18. wróciłam właśnie ze schroniska. Bulinka była z dziećmi na spacerku. Muszę wam powiedzieć, że to całkiem ładna suczynka. ;)
  19. moja kochana... przygotuj sięna zdjecia Dusiastej... Prowadzałam ją na smyczy po wybiegu.
  20. Amiga...a kraków to teraz jakieś świętowanie będzie miał? jakieś imprezy się szykują?
×
×
  • Create New...