Wygląda na to, ze nie dam rady do piątku z drukiem... :shake: Jestem zawalona robotą...
Może zmienie tytuł, że mamy czas do 9.II???
Jutro spróbuję coś jeszcze zrobić...
[B]madziamn [/B]jeżeli masz ochotę i czas, to możesz się zapoznać osobiście z Dżekusiem :razz: Nr. do mnie jest w 1 poście (jakby coś ;) ) Tylko jutro mam kolęde w domu - więc ew. proszę o wcześniejszy kontakt :)